Studio Biznes odc. 12. Rozmawialiśmy dzisiaj z Kubą Przygońskim, wybitnym rajdowcem i drifterem

Studio Biznes to program na żywo Gazety.pl, który możecie oglądać co środę o 12.00. Prowadzi Łukasz Kijek. To nie tylko nowości gospodarcze i najważniejsze informacje ze świata biznesu. W każdym odcinku - obok prowadzącego i gości - występuje redaktor naczelny Moto.pl, Tomasz Korniejew. Dzisiaj nasze studio odwiedził Jakub Przygoński.
Zobacz wideo

Kuba Przygoński niedawno dołączył do naszej ekipy i został ambasadorem plebiscytu "The Best of Moto". W Studiu Biznes Tomasz rozmawiał z nim głównie o motorsporcie - ile to kosztuje i czy da się z tego żyć.

Miłośnikom motorsportu Kuby Przygońskiego przedstawiać nie trzeba. To wybitny kierowca rajdowy Orlen Team, zwycięzca Pucharu Świata rajdów terenowych 2018, wielokrotny Mistrz Polski w driftingu, były motocyklista. Absolwent Politechniki Warszawskiej na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych. Dziesięciokrotnie brał udział w legendarnym rajdzie Dakar najpierw za kierownicą motocykla, osiągnąwszy najlepszy wynik w historii spośród Polaków, a potem za kółkiem samochodu. Tegoroczny rajd Dakar ukończył na świetnej 4. pozycji. Do 2016 roku rekordzista Guinnessa w najszybszym drifcie na świecie.

>>> TRWA PLEBISCYT THE BEST OF MOTO. ZAGŁOSUJ NA SAMOCHÓD ROKU MOTO.PL I WYGRAJ NOWĄ HONDĘ CIVIC <<<

The Best of Moto.plThe Best of Moto.pl fot. Moto.pl

Więcej o: