Studio Biznes, odc. 7. Przyjechało do nas Triggo. Pierwszy samochód który nie musi stać w korkach. Z Polski.

Studio Biznes to program na żywo Gazety.pl, który możecie oglądać co środę o 12.00. Prowadzi Łukasz Kijek. To nie tylko nowości gospodarcze i najważniejsze informacje ze świata biznesu. W każdym odcinku - obok prowadzącego i gości - występuje redaktor naczelny Moto.pl, Tomasz Korniejew. . Dzisiaj Tomasz rozmawiał o Triggo. Polskim elektryku, który ma zawojować rynek carsharingu.

Elektryczne Triggo to... czyli co?

Zgodnie z założeniami konstrukcyjnymi pojazd dobrze odnajduje się w wymagającym środowisku ruchu miejskiego. W szczególności pozwala na sprawne radzenie sobie w korkach ulicznych i na niewielkich przestrzeniach parkingowych. Kluczowe znaczenie ma tu opatentowana technologia zmiennej geometrii podwozia, która zachowując niewielkie wymiary Triggo, zapewnia pojazdowi stabilność przy każdej prędkości, jak i pozwala na zabudowę bezpiecznej kabiny chroniącej kierowcę i pasażera

- jeszcze niedawno mogliśmy przeczytać w oficjalnym komunikacie spółki. W najnowszym Studiu Biznes Tomasz Korniejew postanowił sprawdzić, jak rozwija się polski projekt i porozmawiał na temat małego elektryka z jego twórcami. Siódmy odcinek Studia Biznes możecie obejrzeć w tym miejscu:

Zobacz wideo

To sprawdziliśmy dla was w Studiu Biznes. W następnych odcinkach możecie się spodziewać kolejnych wyjątkowych samochodów.

Widzimy się za tydzień!

TRWA PLEBISCYT THE BEST OF MOTO. ZAGŁOSUJ NA SAMOCHÓD ROKU MOTO.PL I WYGRAJ NOWĄ HONDĘ CIVIC

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.