Studio Biznes odc. 2. Wysokie ceny jedzenia, marsjański łazik i nowy Ford Mondeo Hybrid

Studio Biznes to program na żywo Gazety.pl, który możecie oglądać co środę o 12.00. Prowadzi Łukasz Kijek. To nie tylko nowości gospodarcze i najważniejsze informacje ze świata biznesu. W każdym programie redaktor naczelny Moto.pl, Tomasz Korniejew, prezentuje wyjątkowy samochód. Tym razem do studia przyjechał Ford Mondeo Hybrid.
Zobacz wideo

Motoryzacyjną gwiazdą pierwszego odcinka nowego programu Gazety.pl, Studia Biznes, był Abarth 124 Spider. Jadowity, pełen emocji i włoskiego stylu roadster opracowany we współpracy z Mazdą. Teraz na nagranie przyjechaliśmy autem z zupełnie innej bajki - hybrydowym kombi klasy średniej Forda.

Ford Mondeo Hybrid to zwiastun nowej ery w historii amerykańskiej marki, o czym Tomek, nasz naczelny, wspomniał w swoim felietonie. Ford elektryfikuje gamę, a w ofercie lada chwila pojawią się nowe modele, hybrydowe i elektryczne. Mondeo Hybrid ma pod maską dwulitrowy silnik benzynowy, który wspierany jest przez e-motor. Łącznie kierowca ma do dyspozycji prawie 190 KM. Inteligentny system często przełącza auto w tryb czysto elektryczny, dzięki czemu deklarowane zużycie paliwa to ok. 4,4 l/100 km. Mondeo Hybrid nie zapomina o największych zaletach klasy średniej - wygodnej tylnej kanapie i dużym bagażniku.

W następnych odcinkach Studia Biznes możecie się spodziewać kolejnych wyjątkowych samochodów. Teraz czas na wakacyjną przerwę, a my wrócimy do was już we wrześniu.

Do zobaczenia!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.