Studio Biznes odc.1. Premiera nowego programu Gazety.pl, a w nim Abarth 124 Spider

Studio Biznes to nowy program w Gazeta.pl, który będzie emitowany co środę o 12.00. Prowadzi Łukasz Kijek. To nie tylko nowości gospodarcze i najważniejsze informacje ze świata biznesu. W każdym programie redaktor naczelny Moto.pl, Tomasz Korniejew, zaprezentuje wyjątkowy samochód. Zaczynamy od Abartha 124 Spider, pełnego emocji roadstera o mocy 170 KM.
Zobacz wideo

Pierwszy odcinek Studia Biznes. Zaczynamy od Abartha 124 Spider

Na pierwszy odcinek Studia Biznes, nowego programu Gazety.pl, przygotowaliśmy dla was jeden z najciekawszych samochodów na rynku. Fiat 124 Spider to włoski brat bliźniak Mazdy MX-5. Pełen emocji i włoskiego charakteru.

My do studia wjechaliśmy jego najbardziej rasową odmianą z jadowitym skorpionem na masce. Abarth 124 Spider ma pod maską benzynowy, turbodoładowany silnik 1.4 o mocy 170 KM. Abarth waży zaledwie 1060 kg, taka moc przekłada się więc na świetne osiągi - 6,8 s do setki robi wrażenie. Do tego dodajmy napęd na tył, frajdę z prowadzenia, zadziorny wygląd i włoski styl. Więcej o 124 Spider i samej marce Abarth w Studiu Biznes opowiedział wam Tomek, nasz naczelny.

W następnych odcinkach Studia Biznes możecie się spodziewać kolejnych wyjątkowych samochodów.

Widzimy się za tydzień!

Abarth 124 SpiderAbarth 124 Spider fot. Fiat

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.