Skoda uruchomiła platformę, dzięki której załatwisz leasing na samochód bez wychodzenia z domu

Tomasz Korniejew
Skoda się zmienia. Z marki, która jeszcze nie tak dawno kojarzyła się z autem dla tzw. działkowca wyrosła na producenta, który trafia w gusta młodszych kierowców. Lider sprzedaży w Polsce nie osiada jednak na laurach. Tym razem, oferuje proste rozwiązanie ułatwiające życie kierowcom poza obszarem samochodu.

Czasy się zmieniają, a marki ewoluują. Doskonale widać to na przykładzie Skody, która jeszcze klika lat temu walczyła ze stereotypem producenta tanich i nudnych pojazdów.

W porównaniu do sytuacji sprzed dekady, dziś portfolio czeskiej marki jest imponujące i nie brakuje w nim modnych, naszpikowanych nowoczesną technologią SUVów.

Jednak w świecie motoryzacji obserwujemy błyskawicznie postępujące zmiany. Młodsi kierowcy nie mają uprzedzeń, ale też nie są przywiązani do znanych marek. Co robi Skoda, by utrzymać pozycję lidera sprzedaży na polskim rynku?

Zobacz wideo

M.in. o tym i o nowej platformie online, dzięki której przedsiębiorca i klient indywidualny załatwią większość formalności związanych z leasingiem nie wychodząc z domu, rozmawiamy (w załączonym wideo) z Hubertem Niedzielskim, specjalistą ds. komunikacji Skoda Polska.

Więcej o: