Jedna z najlepszych firm na świecie szuka lakierników. Rekrutacja trwa dziewięć miesięcy

Na rynku motoryzacyjnym pojawiła się ciekawa oferta pracy. Pewna samochodowa firma szuka co najmniej 50 pracowników do nowej lakierni, którą właśnie tworzy w Zagrzebiu. Ta firma to Bugatti Rimac.

Przed kilkoma laty motoryzacyjny świat stanął na głowie. Elektryfikacja sprawiła, że zaczęły się liczyć zupełnie inne kompetencje. Dzięki temu prezesem jednej z najbardziej prestiżowych marek samochodów na świecie został skromny Chorwat Mate Rimac. Z połączenia jego startupu Rimac tworzącego elektryczne supersamochody z legendarną francuską marką Bugatti powstało nowe przedsiębiorstwo.

Jego siedzibą jest kampus koło Zagrzebia, w którym powstaje nowa lakiernia o powierzchni przeszło 2 tys. m2. Z tego powodu Bugatti Rimac szuka ponad 50 osób do pracy. Zatrudnieni tam ludzie będą mieli unikalną możliwość udziału w powstawaniu jednych z najbardziej ekskluzywnych aut świata. Dodatkowo będą świadkami przełomu technologicznego w branży motoryzacyjnej. Chętni mogą zgłaszać swoje kandydatury tutaj.

Zobacz wideo Goodwood Festival of Speed - wizyta na jednej z najlepszych imprez motoryzacyjnych na świecie [AUTOPROMOCJA]

Więcej interesujących informacji ze świata motoryzacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Praca w Bugatti Rimac jest marzeniem wielu osób. Właśnie pojawiła się szansa

Praca w lakierni Bugatti Rimac jest wyjątkowa również z innego powodu. Proces rekrutacji obejmuje specjalne szkolenie Bugatti Rimac Painting Academy, które potrwa od pięciu do dziewięciu miesięcy, w zależności od początkowych kwalifikacji i charakteru pracy zatrudnionych osób. Firma szuka specjalistów trzech kategorii: zajmujących się przygotowaniem do lakierowania, lakierowaniem oraz polerowaniem gotowych paneli poszycia, oraz elementów wnętrza.

Charakter pracy poszczególnych osób zostanie określony w trakcie szkolenia i będzie zależeć od indywidualnych predyspozycji. Co ciekawe Bugatti Rimac jest zainteresowany również kandydatami bez doświadczenia lakierniczego, chociaż jest ono mile widziane, tak samo jak ogólna wiedza techniczna na tematy motoryzacyjne.

Specjalny proces rekrutacji jest w tym przypadku konieczny dlatego, bo większość elementów nadwozia do lakierowania jest wykonana z laminatów włókna węglowego lub innych kompozytów. To wciąż niezbyt powszechnie stosowany materiały w motoryzacji, które wymagają specjalnego przygotowania i wyjątkowych umiejętności. Kursanci mają je nabyć przez udział w Bugatti Rimac Painting Academy. Jest jeszcze jeden ciekawy aspekt.

Bugatti Rimac zacznie wypłacać pracownikom pensje już w trakcie szkolenia

Uczestnicy kursu, jeśli się na niego dostaną, zaczną otrzymywać pensję już w czasie jego trwania. Zresztą podobno warunki zatrudnienia w Bugatti Rimac niezależnie od zajmowanego stanowiska są bardzo komfortowe. Pracownicy mają do dyspozycji co najmniej 25 dni urlopu rocznie, rozmaite zniżki, a nawet owocowe czwartki. Nie wspominając o bezcennym doświadczeniu i umiejętnościach, które nabędą w tym czasie.

Szef każdego serwisu samochodowego powie wam to samo: że dobry lakiernik to skarb. Bugatti Rimac wykształci, a następnie zatrudni najlepszych specjalistów w tym fachu na całym świecie. Osoba z takim doświadczeniem później znajdzie pracę w każdym miejscu. Może z tego powodu warto przeprowadzić się do słonecznej Chorwacji?

Więcej o:
Copyright © Agora SA