Volkswagen ID.4 wyceniony w Polsce. Póki co jest drogo, ale jest szansa, że będzie taniej

Volkswagen ID.4 to kolejny elektryk w gamie producenta z Wolfsburga. Po miejskim ID.3 przyszedł czas na SUV-a zasilanego prądem. Na początku sprzedaży ID.4 będzie dostępny tylko w topowych wersjach, co winduję jego cenę do ponad 200 tys. zł.

Na początku Volkswagen ID.4 będzie dostępny w dwóch wersjach - ID.4 1ST i ID.1 1ST Max. Bazowa (na ten moment) odmiana 1ST została wyceniona na 202 390 zł. Topowa odmiana Max to wydatek 243 990 zł.

Zobacz wideo

Na liście wyposażenia odmiany 1ST znajdziemy m.in. przednie i tylne światła wykonane w technologii LED, automatyczną dwustrefową klimatyzację, układ bezkluczykowego dostępu, nawigację, aktywny tempomat czy podgrzewane przednie fotele. Droższa wersja Max ma matrycowe światła LED, lepsze radio z systemem multimedialnym, większe felgi (21 cali zamiast 20), trzystrefową klimatyzację, a także m.in. panoramiczny dach, wyświetlacz head-up czy adaptacyjne zawieszenie DCC.

Volkswagen ID.4Volkswagen ID.4 fot. Volkswagen

Pierwsza wersja

Odmiana 1ST jest napędzana silnikiem elektrycznym o mocy 204 KM. Na pokładzie znalazła się bateria o pojemności 77 kWh, która ma zapewnić zasięg na poziomie 500 kilometrów.

Pełny cennik Volkswagena ID.4 powinien się pojawić jeszcze przed końcem roku. Cena bazowego modelu będzie wynosić prawdopodobnie około 180-190 tys. zł.

Volkswagen ID.4Volkswagen ID.4 fot. Volkswagen

Volkswagen ID.4Volkswagen ID.4 fot. Volkswagen

Volkswagen ID.4Volkswagen ID.4 fot. Volkswagen

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.