"Elektrycznie Tematyczni" - rusza podcast o elektromobilności

Podcast prowadzony będzie przez Katarzynę Frendl, dziennikarkę i założycielkę portalu Motocaina.pl, oraz Pawła Pilarczyka, dziennikarza technologicznego i redaktora naczelnego ITbiznes.pl. Tematyka? Szeroko pojęta elektromobilność.

Volkswagen, we współpracy z projektem InsightOut Lab, uruchomił podcast „Elektrycznie Tematyczni”. Czym są "Elektrycznie Tematyczni"? To wprowadzenie w świat elektromobilności. Tematyką będą nie tylko samochody elektryczne, ale też zelektryfikowane oraz wszystko, co jest związane z ich użytkowaniem. Podczas rozmów prowadzący zmierzą się z wieloma mitami związanymi z elektrykami. Podcast jest oparty na wynikach badań prowadzonych przez InsightOut Lab we współpracy z marką Volkswagen, dostępnych publicznie danych oraz na opiniach ekspertów z branży motoryzacyjnej i energetycznej.

Pierwszy odcinek znajdziecie w tym miejscu. Odcinki podcastu "Elektrycznie Tematyczni" będą się pojawiać także na największych platformach streamingowych: Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts czy Lecton.

Podcast ma być angażującym słuchaczy rozwiązaniem, pozwalającym na prezentację wartościowych danych i opinii na temat elektromobilności. Jesteśmy przekonani, że będzie stanowić cenne źródło informacji i inspiracji zarówno dla tych, którzy elektrycznymi zmianami w motoryzacji dotąd się nie interesowali, jak i dla tych, którzy fascynują się tą tematyką. Będziemy odnosić się m.in. do kwestii dotyczących ładowania, zasięgu czy cen aut elektrycznych oraz nowych technologii, bezpieczeństwa, ekologii i wielu innych aspektów. Podcast to jednak tylko część naszego przedsięwzięcia – znaczącą rolę odgrywać będą wyniki badań, pozwalające na przedstawianie tematyki elektromobilności przez lokalny pryzmat, w odniesieniu do opinii polskich respondentów”

- komentuje Hubert Niedzielski, kierownik ds. PR marki Volkswagen.

Więcej o: