Tesla Model 3 w polskiej ofercie na abonament. Dostępne będą dwie wersje

Już od dzisiaj, 26 czerwca, do stałej oferty Qarsona wchodzi najnowsza Tesla Model 3. Kierowcy do wyboru będą mieli Model 3 Standard Range Plus oraz Long Range AWD. Wiemy, ile będzie kosztować.

Tesla Model 3 w abonamencie Qarson

W ofercie Qarsona dostępne będą dwie wersje modelu Tesla 3: Standard Range Plus oraz Long Range AWD. Pierwsza oferuje zasięg ponad 400 km oraz prędkość maksymalną wynoszącą 225 km/h, natomiast w przypadku drugiej zasięg przekracza 500 km, a prędkość maksymalna wzrasta do 233 km/h. Ładowanie baterii jest możliwe w domu, na stacjach ładowania samochodów elektrycznych zlokalizowanych na terenie całej Polski oraz w punktach Tesla Supercharger.

Ile kosztuje Tesla Model 3 na abonament?

Koszt miesięcznego abonamentu dla Tesli 3 w wersji Standard Range Plus wynosi 3 999 zł brutto przy umowie abonamentowej podpisywanej na 36 miesięcy lub 4 599 zł brutto przy umowie zawartej na 24 miesiące. W obu przypadkach opłata startowa wynosi 5 999 zł brutto. W przypadku wersji Long Range AWD opłata abonamentowa w ramach umowy podpisywanej na 24 miesiące wynosi 4 999 zł brutto przy opłacie startowej 9 999 zł brutto.

W ramach umowy abonamentowej możemy przez 24 lub 36 miesięcy jeździć nowym samochodem, którego nabycie w Polsce związane było z wieloma trudnościami, a czas oczekiwania przekraczał kilkanaście miesięcy. Standardowo wszelkie przeglądy i naprawy są w cenie. Do abonamentu można opcjonalnie dokupić ubezpieczenie, opony zimowe lub całoroczne i zwiększony pakiet kilometrów.

Elektromobilność to przyszłość motoryzacji, ale w porównaniu z Francją, rynek samochodów elektrycznych w Polsce rozwija się dość wolno. Chcemy to zmienić i zaoferować coś, czego jeszcze nikt w naszym kraju nie zrobił. W naszej ofercie znajdują się najpopularniejsze auta w Europie, więc to była tylko kwestia czasu, by znalazła się w niej również Tesla. Od dziś jest to marka dostępna dla każdego, kto ceni sobie cichą i dynamiczną jazdę, pełną automatykę oraz dbałość o środowisko. Korzystając z możliwości, jakie daje ustawa o elektromobilności, niewątpliwie jego dodatkową zaletą, którą docenią szczególnie kierowcy w dużych miastach,jest pozwolenie na korzystanie z buspasów i przestrzeni w strefach płatnego parkowania

– mówi Damian Ciesielczyk, CEO Qarsona.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.