Polestar 2 - mamy pierwsze zdjęcie-teaser nowego modelu

Filip Trusz
Sportowa marka, którą wydzielono z Volvo, przygotowuje kolejny model. Właśnie zaprezentowano pierwsze zdjęcie-zajawkę nowego elektrycznego samochodu.

Premiera Polestara 2 ma nastąpić "w zbliżających się tygodniach", machina promocyjna więc ruszyła. Polestar właśnie opublikował pierwsze zdjęcie tyłu nowego modelu. Na więcej szczegółów będzie musieli poczekać.

W amerykańskich mediach Polestar 2 opisywany jest jako "czterodrzwiowy" fastback i konkurent Tesli Model 3. Według nieoficjalnych informacji powinniśmy spodziewać się podobnego cennika. Polestar 2 będzie samochodem w pełni elektrycznym. Mowa o mocy około 395 KM i zasięgu 482 km na jednym ładowaniu.

Ciekawostką jest z pewnością zupełnie nowy system multimedialny, który ma bazować na Androidzie i oferować wiele usług Google'a np. Google Assistant. To wirtualny asystent podobny do Alexy Amazona czy Siry Apple'a. Asystent z Mountain View nie jest jeszcze powszechnie znany w Polsce, ale w połowie stycznia usługa ma zadebiutować na większości polskich urządzeń z systemem Android.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.