Usługa ChargeNow trafiła do Polski. Łatwiej naładujesz auto elektryczne

Nowa usługa ładowania samochodów elektrycznych pojawia się w Polsce za sprawą BMW. ChargeNow dostępne w ponad 90 tys. stacji ładowania na świecie będą oferowane również nad Wisłą.

Od początku grudnia właściciele samochodów elektrycznych i hybryd plug-in marki BMW i MINI będą mogli korzystać z ChargeNow. Usługa dostępna w 90 tys. punktów w całej Europie obejmie 110 punktów w Polsce. Pierwszym operatorem, który dołączył do programu jest Greenway Polska. Firma oferuje szybkie ładowarki o mocy 50 kW, które są zlokalizowane przy głównych trasach.

Dzięki ChargeNow można korzystać ze wszystkich partnerskich punktów ładowania w Polsce i Europie. Dostępne stacje są wyświetlane za pośrednictwem aplikacji ChargeNow, BMW Connected oraz MINI Connected. Kierowca może w łatwy sposób znaleźć najbliższą stację ładowania. Płatność odbywa się bezgotówkowo za pomocą karty ChargeNow a użytkownik ma dostęp do miesięcznego zestawienia kosztów.

Więcej o:
Komentarze (3)
Usługa ChargeNow trafiła do Polski. Łatwiej naładujesz auto elektryczne
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Marcin Jędrowiak

  Oceniono 2 razy 2

  A można napisać ile takie ładowanie kosztuje? Bo chyba to jednak najważniejsza informacja dla kierowców?..

 • Gość: artus

  Oceniono 1 raz 1

  Na dzień dzisiejszy to nie jest opłacalne, tylko czekać aż zaczną rozbudowywać stacje wodorowe bo taką mirai sie naładuje do pełna dużo szybciej

 • kivvvi

  0

  Greenway z tego co wiem dołączył pod koniec roku jako pierwszy partner do usługi. Aplikacje mialam zarejstrowana jeszcze za czasow mieszkania za granica. Bardzo ulatwia poruszanie sie elektrykiem po calym swiecie. W Polsce do tej pory bazowałam glownie wlasnie na apce greenway'a - bo inaczej trudno byloby wyłapywac czynne stacje na trasie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX