Tak wygląda wnętrze taniej Tesli. Model 3 przyłapany!

Wszyscy fani elektrycznych samochodów czekają z niecierpliwością na długo oczekiwane dziecko Tesli. Kilka dni temu przy jednym z Superchargerów przyłapano Model 3, a przy okazji użytkownikowi Reddita udało się zrobić kilka zdjęć wnętrza.

Tesla do tej pory nie chwaliła się zdjęciami wnętrza Modelu 3. W sieci są dostępne tylko wizualizacje, a producent zapowiada minimalistyczne wnętrze wykończone materiałami o bardzo dobrej jakości. Kilka dni temu na jednej ze stacji ładowania udało się przyłapać kilka egzemplarzy zaparkowanych obok siebie. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak na żywo prezentuje się kabina nowego modelu.

Tak jak zapowiadano wcześniej - wnętrze składa się w zasadzie z kierownicy, lewarka skrzyni biegów oraz 15-calowego ekranu dotykowego. Na kokpicie nie zabrakło drewnianego wykończenia, akcentów z połyskującej czerni oraz metalizowanych elementów. Fotele i podłokietnik są ze skóry przeszywanej kontrastująca nicią.

Wnętrze Tesli Model 3Wnętrze Tesli Model 3 Wnętrze Tesli Model 3

Amerykański producent nie ujawnił jeszcze szczegółowej specyfikacji Modelu 3. Jedyne oficjalne dane to czas przyspieszenia od 0 do 60 mph wynoszący poniżej sześciu sekund. Maksymalny zasięg akumulatorów to 346 km. Nowy model ma być wyposażony w semi-autonomiczną technologię zapewniającą wysoki poziom bezpieczeństwa.

Cennik Tesli Model 3 otwiera kwota 35 tys. dolarów. Produkcja samochodu ruszy lata moment - na ten moment czeka kilkadziesiąt tysięcy klientów, którzy wpłacili już zaliczki na wymarzony samochód. Producent podaje, że nowe rezerwacje będą realizowane dopiero w połowie 2018 roku, a więc kolejna cały czas rośnie.

Więcej o: