Tesla Model 3 | Pierwsze zdjęcie wnętrza!

Amerykański producent samochodów elektrycznych trzymał w tajemnicy wygląd wnętrza Modelu 3. Mimo tego do sieci wyciekły pierwsze zdjęcia ukazujące bardzo minimalistyczną kabinę

Podczas premiery Tesli Model 3, producent skupiał się na prezentacji danych technicznych, ceny oraz wyglądu zewnętrznego samochodu. Największą tajemnicą był wygląd wnętrza.

Kilka godzin temu w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia wnętrza Modelu 3. Nie wiemy, na ile zdjęcia są prawdziwe, ale dają pogląd tego, co producent może zaserwować klientom.

Po pierwszych wizualizacjach możemy zobaczyć, że wnętrze nowej Tesli zaprojektowano w minimalistyczny sposób. Kokpit składa się z wielkiego ekranu, który będzie centrum sterowania oraz kierownicy. Nie ma tam przycisków, przełączników oraz wszystkich elementów, których moglibyśmy spodziewać w kabinie. Są za to dwa uchwyty na kubki.

Tesla Model 3Tesla Model 3 fot. Tesla

Brak również klasycznej deski rozdzielczej, ale zamiast tego można się spodziewać systemu HUD, który będzie wyświetlał wybrane parametry na przedniej szybie przed kierowcą.

Ciężko powiedzieć, jak zareagują na pierwsze zdjęcia potencjalni klienci. Na pewno znajdzie się grono, któremu spodoba się prosty wystrój wnętrza, ale naszym zdaniem kabina nowego auta wygląda mało ekskluzywnie w porównaniu z Modelem S.

Trzeba jednak pamiętać, że Model 3 kosztuje zaledwie 35 tys. dolarów. Niewykluczone, że producent przygotował jeszcze kilka innych wariantów i w ten mało oficjalny sposób bada reakcje klientów.

Który z modeli Tesli jest twoim ulubionym?
Więcej o:
Komentarze (8)
Tesla Model 3 | Pierwsze zdjęcie wnętrza!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Buszuj

  Oceniono 6 razy 6

  Co za bzdurny artykuł! To są zdjęcia z pierwszej prezentacji samochodu z marca! Tesla zapowiedziała, że to nie jest ostateczny wygląd samochodu. "wyciek zdjęć" co za kpina.

 • Gość: asics43

  Oceniono 5 razy 5

  Widzialem te zdjecia kilka tygodni temu, ktos chyba z redaktorow nie umie nawet na YT szukac...

 • Oceniono 2 razy 2

  Toż wnętrze było widać na filmikach na YT już rok temu. Żenujący poziom reprezentujecie!

 • Gość: BigBass

  Oceniono 2 razy 0

  Hmmmm no coż...deska rozdzielcza której nie ma stylem nie powala. Jedno jest pewne, nie jest masywna więc miejsca bedzie sporo ale czas pokaże czy tak bedzie wyglądała bo może być to prowokacja Muska i finalnie w modelu 3 kokpit może być stylem zbliżony do modelu S. A jak nie to designerzy i Musk popełnią błąd.

 • Gość: Late

  Oceniono 8 razy 0

  Ładne nadwozie (chociaż ta płaska blacha w miejscu atrapy wygląda trochę dziwnie), ale w środku to jest po prostu dramat. Plastikowe pudełko z przyklejonym wielkim tabletem. Nie widziałem gorszego wnętrza samochodu, porównać to można chyba tylko z Melexem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX