Tesla Model 3 | Pierwsze zdjęcie wnętrza!

Amerykański producent samochodów elektrycznych trzymał w tajemnicy wygląd wnętrza Modelu 3. Mimo tego do sieci wyciekły pierwsze zdjęcia ukazujące bardzo minimalistyczną kabinę

Podczas premiery Tesli Model 3, producent skupiał się na prezentacji danych technicznych, ceny oraz wyglądu zewnętrznego samochodu. Największą tajemnicą był wygląd wnętrza.

Kilka godzin temu w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia wnętrza Modelu 3. Nie wiemy, na ile zdjęcia są prawdziwe, ale dają pogląd tego, co producent może zaserwować klientom.

Po pierwszych wizualizacjach możemy zobaczyć, że wnętrze nowej Tesli zaprojektowano w minimalistyczny sposób. Kokpit składa się z wielkiego ekranu, który będzie centrum sterowania oraz kierownicy. Nie ma tam przycisków, przełączników oraz wszystkich elementów, których moglibyśmy spodziewać w kabinie. Są za to dwa uchwyty na kubki.

Tesla Model 3Tesla Model 3 fot. Tesla

Brak również klasycznej deski rozdzielczej, ale zamiast tego można się spodziewać systemu HUD, który będzie wyświetlał wybrane parametry na przedniej szybie przed kierowcą.

Ciężko powiedzieć, jak zareagują na pierwsze zdjęcia potencjalni klienci. Na pewno znajdzie się grono, któremu spodoba się prosty wystrój wnętrza, ale naszym zdaniem kabina nowego auta wygląda mało ekskluzywnie w porównaniu z Modelem S.

Trzeba jednak pamiętać, że Model 3 kosztuje zaledwie 35 tys. dolarów. Niewykluczone, że producent przygotował jeszcze kilka innych wariantów i w ten mało oficjalny sposób bada reakcje klientów.

Który z modeli Tesli jest twoim ulubionym?
Więcej o: