Pakowny i niezawodny SUV. Sprawdzamy co oferuje Mitsubishi Outlander

Pod tekstami umieszczono linki reklamowe
07.07.2020 15:32
A A A
Mitsubishi Outlander PHEV

Mitsubishi Outlander PHEV (Mitsubishi)

autor
open-image
Na rynku ciężko jest obecnie znaleźć SUV-a, który posiada wolnossący silnik, napęd na cztery koła i przestronne wnętrze. Taką propozycją jest Mitsubishi Outlander, czyli jeden z najpopularniejszych modeli tej marki. Sprawdzamy co i za ile oferuje.
  • Klasyczna propozycja

   Mitsubishi Outlander trzeciej generacji oferowane jest od ośmiu lat. W tym czasie przeprowadzono dwa liftingi, które odświeżyły oblicze tego auta. Dzięki temu model ten wciąż wygląda atrakcyjnie i przyciąga tych, którzy cenią sobie klasyczną i prostą sylwetkę. Co więcej, Japończycy regularnie dodają do tego auta szereg nowoczesnych rozwiązań. Na pokładzie znajdziemy przykładowo komplet systemów bezpieczeństwa czy światła mijania w technologii LED.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Bez udziwnień

   Klasyczne podejście widać także we wnętrzu Outlandera. Mitsubishi stawia na sprawdzone rozwiązania - dobre analogowe wskaźniki są bardzo czytelne, a nowoczesny system multimedialny pozwala na podłączenie smartfona i jest banalny w obsłudze. Poza tym pozostałe elementy sterowane są wygodnymi przełącznikami, które rozłożono bardzo ergonomicznie. Dzięki temu za kierownicą można odnaleźć się w kilka sekund, bez konieczności wertowania instrukcji obsługi.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Dużo przestrzeni

   Słowo przestrzeń zdecydowanie może kojarzyć się z aktualnym Outlanderem. Samochód ten oferuje bardzo przestronną kabinę, w której wygodnie rozsiądzie się nawet siedmioro pasażerów. Komfortowe fotele oraz zapas miejsca na tylnej kanapie sprawiają, że długie podróże nie są męczące nawet dla wysokich osób. Cieszy także bagażnik, który oferuje 591 litrów pojemności w wersji benzynowej, oraz 463 litry w hybrydzie PHEV. Ustawny kształt kufra pozwala na łatwe załadowanie do linii rolety lub nawet po dach.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Napęd dla każdego

   W przypadku Outlandera wybór silników jest prosty. Jeśli chcemy klasyczną benzynę, to dostajemy 2-litrowy silnik wolnossący o mocy 150 KM. Oferowany jest on z napędem na przód lub na wszystkie cztery koła, z 5-biegową manualną przekładnią lub automatem CVT. Te konfiguracje to niezawodne propozycje, które doskonale sprawdzą się w mieście i w trasie. Dopracowany napęd na cztery koła przydaje się z kolei na śniegu lub w gorszych warunkach pogodowych, gdzie zapewnia lepszą trakcję.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Jest także hybryda plug-in


   Mitsubishi Outlander PHEV to opcja dla tych, którzy oczekują wyższej mocy i bezemisyjnej jazdy. Model ten dostępny jest z nową jednostką benzynową i dopracowanym układem elektrycznym, dzięki czemu zapewnia zadowalający zasięg na ładowaniu. Ponad 200 KM gwarantuje świetne osiągi, a hybryda pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy w typowo miejskiej eksploatacji, gdzie można regularnie ładować auto. Także w trasie mamy spore korzyści, dzięki wsparciu ze strony jednostki elektrycznej.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Na każdą kieszeń

   Mitsubishi Outlander ma też jeszcze jedną ogromną zaletę. Jest nią cena. Najtańszy wariant dostaniemy już za 96 990 zł, a na wybrane auta udzielany jest rabat wynoszący nawet 24 000 zł. Sprawia to, że samochód ten staje się bezkonkurencyjny w zestawieniu z innymi SUV-ami tej wielkości. Co więcej - dostępne jest także atrakcyjne finansowanie, które pozwala cieszyć się tym autem już przy niskiej miesięcznej racie, co znacząco upraszcza zakup i pozwala na zaoszczędzenie gotówki.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
autor

*** ***

REDAKCJA

Więcej o: