Crossover, SUV, a może typowy mieszczuch? Te modele warto kupić na wyprzedaży

Pod tekstami umieszczono linki reklamowe
01.07.2020 10:38
A A A
Nissan X-Trail

Nissan X-Trail (Nissan)

autor
open-image
Chcąc nawiązać skuteczną rywalizację z największymi koncernami, trzeba zbudować szerokie portfolio modelowe. Takim dysponuje Nissan, który każdym modelem wprowadza sporo świeżości do poszczególnych segmentów. To nie tylko crossovery i SUV-y, lecz również auta miejskie nieźle sprawdzające się w autostradowych warunkach. Wabikiem w tych przypadkach będzie też akcja promocyjna.
  • Nissan Micra

   To najmniejszy w polskiej ofercie model Nissana i jeden z ciekawszych w segmencie B. Ma 4 metry długości i oferuje szerokie możliwości personalizacji kolorystycznej. Kabina jest przestronna, a dodatkowo pasażerowie mogą skorzystać z 300-litrowego bagażnika. Na liście opcji znajdziemy kamerę cofania, tempomat, nagłośnienie Bose i sportowe zawieszenie. Pod maską, benzynowe silniki o mocy od 100 do 117 KM. Najmocniejszy przyspiesza od 0 do 100 km/h w 9,9 s i zużywa w cyklu mieszanym 5,9 litra benzyny na 100 km.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Nissan Juke

   Druga generacja bestsellerowego modelu wygląda nowocześnie i przekonuje dobrymi właściwościami jezdnymi. Juke wydoroślał i zyskał doładowany silnik o pojemności jednego litra. Rozwija moc maksymalna 117 KM i z funkcją overboost 200 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Może współpracować z manualną lub dwusprzęgłową skrzynią biegów. Do "setki" przyspiesza w 10,4 s. Auto ma 421 cm długości, a na pokładzie znajdziemy inteligentny tempomat, system kamer 360 stopni, podgrzewane fotele i 7-calowy ekran systemu multimedialnego.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Nissan Qashqai

   Kompaktowy Qashqai jest motorem napędowy japońskiego koncernu. Najnowsze wcielenie po liftingu ma 439,5 cm długości i można je wyposażyć w pełni LED-owe reflektory, skórzaną tapicerkę, panoramiczne okno dachowe i ogrzewaną przednią szybę. SUV z opcjonalnym napędem na cztery koła zyskał też nowe silniki. Benzynowy, o pojemności 1,3 l generuje moc maksymalna 140 lub 160 KM. Najmocniejszy diesel osiąga moc 150 KM i 340 Nm momentu obrotowego. Do "setki" przyspiesza w 9,5 s i rozpędza się do 192 km/h.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Nissan X-Trail

   Największy w gamie SUV może zabrać na pokład nawet siedem osób. 21-centymetrowy prześwit pozwoli na komfortową jazdę w terenie i bezproblemowe forsowanie wysokich krawężników. Auto można wyposażyć w adaptacyjne światła drogowe, asystenta parkowania, podgrzewaną kierownicę i system utrzymujący auto w pasie ruchu. Silniki osiągają moc od 150 do 160 KM. Diesel przekazuje parametry na przednią lub obie osie. W cyklu mieszanym zużywa od 6,5 do 6,8 l oleju napędowego na 100 km.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • 3 miesiące wakacji od rat

   Nissan dynamicznie dopasowuje się do rynkowych preferencji i sukcesywnie odmładza paletę modelową. Dzięki temu, japońskie auta sprawdzą się w rozmaitych warunkach. Ponadto, jeśli skorzystamy z ograniczonej promocji na modele pochodzące z 2019 roku, możemy zyskać 3-miesięczny okres bez rat i spore rabaty. Upust na Juke’a wynosi 1000, zaś na Micrę do 4500 złotych. Qashqai został przeceniony o 18 700, natomiast X-Trail o 18 tysięcy zł.
   SPRAWDŹ CENNIK
autor

*** ***

REDAKCJA

Więcej o: