Czy niemiecki SUV musi być drogi? W abonamencie nie. Sprawdzamy ofertę BMW

Pod tekstami umieszczono linki reklamowe
18.06.2020 16:02
A A A
BMW X5

BMW X5 (BMW)

autor
open-image
SUV-y to nie tylko moda, lecz również wygoda. Siedzi się w nich wyżej, przez co mamy lepszy przegląd pola. Oferują też dobry komfort jazdy po nierównych drogach i praktyczne wnętrze. Klasyczny najem też może być przystępny cenowo. Zwłaszcza na auta z metką premium, które wprowadzają do codziennej eksploatacji sporo luksusowego klimatu. Sprawdzamy ofertę popularnych modeli bawarskiego producenta.
  • Korzyści z najmu

   Przede wszystkim nie musimy przeznaczać sporej gotówki na kupno nowego auta. Wystarczy miesięczna rata, w której zawiera się wiele elementów wymagających w innej sytuacji dopłaty. W tym przypadku możemy liczyć na pełny pakiet ubezpieczeniowy (OC, AC i NW), dwa komplety opon na sezon letni i zimowy, a także opiekę serwisową zawierającą wymianę podzespołów eksploatacyjnych. W razie losowego zdarzenia drogowego, z pomocą przyjdzie Assistance i auto zastępcze.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • BMW X1

   To kompaktowy, uniwersalny SUV z napędem na przednią lub obie osie. Wyróżnia się dynamicznym designem i dobrymi własnościami jezdnymi. W bagażniku zmieści od 505 do 1550 litrów. Kabinę wykończono materiałami wysokiej klasy i zastosowano nowoczesne multimedia. X1 ze 140-konnym silnikiem benzynowym (5,3 l na 100 km) i automatyczną skrzynią biegów wyceniono na 1235 zł miesięcznie. Wersja wysokoprężna o mocy 150 KM to wydatek wyższy o 132 zł.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • BMW X2

   SUV w stylu coupe to znak obecnych potrzeb rynkowych. X2 zrobiło dużą karierę na europejskim rynku. Przy wyrazistych kształtach zachowuje praktyczne wnętrze dla 4 dorosłych osób. 436-centymetrowe auto ma też spory prześwit (18 cm) i opcjonalny napęd 4x4. W wersji ze 140-konnym silnikiem benzynowym i automatyczną skrzynią biegów, kosztuje 1217 zł netto miesięcznie. Całkiem bogato wyposażone BMW zużywa w cyklu mieszanym przyzwoite 5,6 litra.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • BMW X3

   Średniej klasy SUV to propozycja dla wymagających klientów. Ma 473 cm długości, co przekłada się na mnóstwo przestrzeni w kabinie. Spory jest też bagażnik o pojemności od 550 do 1600 litrów. Ładowność to 555 kg. Auto może mieć napęd na cztery koła, a w sportowej wersji M generuje aż 480 KM i przyspiesza do setki w 4,2 s. Na co dzień wystarczy jednak 150-konny diesel sprzężony z automatem. Zużywa 5 l w cyklu mieszanym i kosztuje 1503 zł netto miesięcznie.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • BMW X4

   Najnowsza generacja X4 to jeden z najbardziej widowiskowych SUV-ów BMW. Przede wszystkim z uwagi na dynamicznie opadającą linię dachu, wyraziste przetłoczenia i detale w postaci adaptacyjnych reflektorów LED-owych czy 20-calowych aluminiowych obręczy. 475-centymetrowe nadwozie skrywa 525-litrowy bagażnik. Auto bardzo dobrze prowadzi się na asfalcie i przyzwoicie w lekkim terenie. Ze 184-konnym silnikiem benzynowym i 4x4 kosztuje 1866 zł netto.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • BMW X5

   Ten potężny SUV ma 492 cm długości i 2 metry szerokości. Ma też wydajny napęd na cztery koła i opcjonalne, skrętne koła tylnej osi istotnie poprawiające zwinność w mieście i precyzję prowadzenia w ostrych łukach. Pneumatyczne zawieszenie pozwala zmieniać prześwit. Auto z 340-konnym silnikiem benzynowym i automatyczną przekładnią osiąga setkę w 5,5 sekundy i rozpędza się do 243 km/h. Taki model został wyceniony na 3089 zł netto miesięcznie.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Warunki najmu

   Oferta najmu skierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. W naszych założeniach przyjęliśmy 36-miesięczny okres umowy i format najmu dla firm. Dla serii X1 i X2 ustaliliśmy wkład własny na poziomie 10 tysięcy zł. Dla serii X3, X4 i X5 opłata wstępna wynosi 15 tysięcy. Niemniej, powyższe parametry można z łatwością dopasować do własnych preferencji, a rata może ulec zmianie w zakresie nawet kilkudziesięciu procent.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
autor

*** ***

REDAKCJA