Nowe BMW w abonamencie nie musi być drogie. Klasą premium można jeździć za niewiele ponad tysiąc złotych miesięcznie

Pod tekstami umieszczono linki reklamowe
18.06.2020 09:50
A A A
BMW serii 4

BMW serii 4 (BMW)

autor
open-image
Najem to coraz popularniejsza forma użytkowania auta. Sprawia, że nie musimy się właściwie o nic martwić, bowiem pełne ubezpieczenie (OC, AC i NW), sezonowe opony (letnie i zimowe), assistance, a także autoryzowany serwis wybranej marki otrzymujemy w miesięcznej racie. Ponadto, wszelkie formalności można szybko załatwić wirtualnym kanałem komunikacyjnym i po pomyślnej decyzji odebrać kluczyki do upragnionego modelu.
  • BMW serii 1

   Najnowszy kompakt BMW ma po raz pierwszy w historii napęd na przednią oś. Jedynka urosła na szerokość i wysokość, ale została skrócona względem poprzednika o 1 cm. W zupełnie nowym stylu urządzono wnętrze z 8,8-calowym ekranem zawiadującym multimediami. Bagażnik zmieści 380 litrów. Silniki mają od 116 do 306 KM. W najmocniejszych odmianach dostępny jest system xDrive. W ofercie najmu auto dostępne jest od 1021 zł netto miesięcznie.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • BMW serii 2 Active Tourer

   To jeden z ostatnich minivanów na rynku. Cechuje się ciekawą prezencją i szeroką możliwością personalizacji. Nadwozie mierzy 435,5 cm, a w bagażniku zmieści od 468 do 1510 l. To praktyczne auto z napędem na przednią oś, 140-konnym silnikiem benzynowym i automatyczną skrzynią biegów zużywa 6 litrów w cyklu mieszanym. Z adaptacyjnymi reflektorami LED-owymi, bezkluczykowym dostępem i klimatyzacją, auto dostępne jest za 962 zł netto miesięcznie.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • BMW serii 3

   Najnowsza odsłona „trójki” bazuje na modułowej platformie CLAR. Względem poprzednika, siódma generacja jest lżejsza o 55 kg i sztywniejsza o 25 procent. Ma 471 cm długości i może być napędzana na koła obu osi. Wewnątrz królują wysokiej klasy materiały wykończeniowe i dopracowane multimedia. Ze 156-konnym silnikiem benzynowym połączonym z automatyczną skrzynią biegów, BMW dostępne jest za 1248 zł netto miesięcznie. W pakiecie pełny serwis.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • BMW serii 4

   Seria 4 w odmianie Gran Coupe wygląda dynamicznie i cechuje się wnętrzem komfortowym dla czterech osób. W alternatywie pozostaje coupe i kabriolet. Decydując się na 184-konną wersję benzynową z automatem i napędem na obie osie, auto jest szybkie i zarazem oszczędne – 5,9 litra w cyklu mieszanym. Za bogatą specyfikację ze sportowym zawieszeniem M, aktywnym tempomatem, drugim kompletem opon i wydajnym audio, zapłacimy 1252 zł netto miesięcznie.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Warunki najmu

   Oferta najmu skierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. W naszych założeniach przyjęliśmy 36-miesięczny okres umowy i format najmu dla firm. Dla serii 1, 2 Active Tourer i 3 ustaliliśmy wkład własny na poziomie 10 tysięcy zł. Dla serii 4 Gran Coupe opłata wstępna wynosi 15 tysięcy. Niemniej, powyższe parametry można z łatwością dopasować do własnych preferencji, a rata może ulec zmianie w zakresie nawet kilkudziesięciu procent.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
autor

*** ***

REDAKCJA

Więcej o: