Nissan serwisuje swoje auta. Klienci mogą korzystać z pakietów

Pod tekstami umieszczono linki reklamowe
18.06.2020 11:34
A A A
Nissan

Nissan (Nissan)

autor
open-image
Kupno auta to dopiero początek wydatków. By utrzymać pojazd w odpowiedniej kondycji i nie martwić się o jego stan techniczny podczas codziennej eksploatacji, konieczny staje się regularny serwis. Wybór właściwego miejsca i fachowca nie jest łatwym zadaniem. Musimy zdecydować, czy po upływie gwarancji zostajemy w ASO, czy jednak zmierzamy w nieznane. Postaramy się rozwiać choć część wątpliwości.
  • Nowe samochody wymagają szczególnej opieki

   Nowe auta są bardzo skomplikowane. Zarówno pod względem mechanicznym, jak i elektronicznym. Dzięki temu są dynamiczne, oszczędne, dobrze się prowadzą i zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. Utrzymanie wszelkich układów i podzespołów wymaga jednak odpowiedniego specjalisty. Na rynku znajdziemy tysiące warsztatów, ale nie każdy ma sprzęt i na tyle wykwalifikowany personel, by wychwycić usterki drobnych modułów lub przeprowadzić diagnostykę.
   SPRAWDŹ CENY
  • Czy warto zatem pozostać w ASO?

   To pytanie zadaje sobie wielu kierowców. Praktyka pokazuje, że serwisowanie w ASO wcale nie musi być drogie. Niektóre firmy wprowadzają liczne udogodnienia i rabaty na bieżącą obsługę. Niższe koszty w połączeniu z doświadczeniem i odpowiednim sprzętem pozwalają utrzymać auto w nienagannej kondycji. Dodatkowo, Nissan proponuje swoim klientom aplikację You+Nissan z poradami dotyczącymi eksploatacji auta i dostępem z dowolnego urządzenia elektronicznego.
   SPRAWDŹ CENY
  • Jak to działa?

   Aplikacja przygotowana dla użytkowników Nissana jest kompatybilna z komputerami stacjonarnymi i urządzeniami mobilnymi. Z tego panelu można zarządzać prywatnym autem lub parkiem flotowym. Uzyskujemy w ten sposób dostęp do najważniejszych informacji serwisowych związanych z wyceną napraw i rezerwacją wizyty w warsztacie. Ponadto, wirtualna platforma oferuje też aktualizacje nawigacji i wiele innych usług. Wystarczy pobrać ją ze sklepu Androida.
   SPRAWDŹ CENY
  • Akcje promocyjne

   Nissan zachęca do korzystania z ASO licznymi promocjami. Pierwszą z nich jest bezpłatna kontrola stanu pojazdu obrazująca jego rzeczywistą kondycję. Otrzymamy też 40 procent zniżki na oryginalny akumulator. Z aplikacją japońskiego koncernu zyskamy również 30-procentowy rabat na inne, oryginalne podzespoły i 10 procent upustu na robociznę. Bonus stanowi gwarancja najniższej ceny względem pobliskich warsztatów stosujących równie wysokiej klasy komponenty.
   SPRAWDŹ CENY
  • Jakość i wytrzymałość

   Korzystanie z ASO to również wyższa wartość rezydualna używanego samochodu. Takie auta znacznie szybciej znajdują nabywców na rynku wtórnym, a także dają pewność, że wszelkie wymiany serwisowe były na czas, natomiast stosowanie wysokiej jakości komponentów gwarantuje ich znacznie dłuższą pracę i lepszą odporność na trudy codziennego użytkowania. Tanie zamienniki potrafią się poddać już po kilku lub kilkunastu tysiącach kilometrów.
   SPRAWDŹ CENY
  • Pomoc na drodze i auto zastępcze

   Niezależnie od wieku pojazdu, serwisowanie w ASO gwarantuje całodobową pomoc drogową w razie losowego zdarzenia na drodze. Otrzymujemy też dostęp do pojazdu zastępczego na czas naprawy. Będzie to samochód o zbliżonych parametrach do naszego (w ofercie również auta elektryczne). Warto pamiętać, że regularne wymiany wyeksploatowanych elementów wpływają korzystnie na kondycję mechaniczną samochodu i przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa i komfortu.
   SPRAWDŹ CENY
autor

*** ***

REDAKCJA

Więcej o: