Nowe Renault Clio z wirtualnego salonu. Jak prezentuje się oferta francuskiej marki?

Redakcja
30.06.2020 12:26
A A A
Renault Clio

Renault Clio (Renault)

autor
open-image
Czy da się kupić samochód bez wychodzenia z domu, do tego w atrakcyjnej specyfikacji i w szytym na miarę finansowaniu? Renault odpowiedziało na oczekiwania klientów i przygotowało wirtualny salon, w którym można łatwo i wygodnie kupić nowe auto. Sprawdzamy go na przykładzie miejskiego modelu Clio.
  • Szeroki wybór nowych samochodów

   Wirtualny salon ma jedną podstawową zaletę - można w nim sprawdzić listę dostępnych samochodów, szybko i wygodnie porównując ceny i specyfikacje aut. Prezentowane ceny uwzględniają też wstępne rabaty, co dodatkowo ułatwia podjęcie decyzji. W przypadku nowego Renault Clio wybór mamy ogromny, a dealerzy stawiają na ten model. Łatwo znajdziemy tutaj egzemplarz dopasowany do oczekiwań - zarówno taki z topowym wyposażeniem, jak i nieco tańszy, ale bardziej przystępny dla portfela.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Dlaczego warto zainteresować się Renault Clio?

   Ten model jest kluczowym produktem Renault. Małe Clio od lat odnosi sukcesy na całym świecie, a nowa generacja jest przygotowana do poprawienia wyniku poprzednika. Dzięki ciekawej stylistyce i bogatemu wyposażeniu standardowemu, szanse na sukces są ogromne. Warto wspomnieć, że Clio to jeden z nielicznych modeli, gdzie światła mijania w technologii LED są standardowym wyposażeniem w każdej wersji - także tej podstawowej.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Nowoczesne w środku

   Nowe Clio w środku jest przeciwieństwem swojego poprzednika. Zrezygnowano tutaj z prostego i nieco nudnego kokpitu na rzecz nowoczesnego projektu. Centrum dowodzenia już od wersji ZEN stanowi 7-calowy ekran systemu multimedialnego, który w topowych wydaniach jest największy w swoim segmencie - ma przekątną 9,3 cala. Całość ubrano w nowoczesną stylistykę. Nie zapomniano też o ergonomii - obsługa wszystkich rzeczy jest prosta i bardzo intuicyjna, co można docenić w codziennej eksploatacji.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Pod maską to, co najlepsze

   Rdzeniem oferty Renault Clio jest silnik 1.0 TCe, z którym marka wiąże największe nadzieje. 100 KM to więcej niż wystarczająca moc do takiego pojazdu. Jednostka ta może być fabrycznie połączona z instalacją LPG a także z przekładnią bezstopniową X-TRONIC, co zwiększa komfort jazdy. W gamie jest też mocniejsza, 130-konna benzyna 1.3 TCe (spięta z dwusprzęgłowym automatem), 115-konny diesel 1.5 oraz bazowy wolnossący silnik o mocy 65 KM, dostępny wyłącznie w podstawowej wersji Life.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Kupujesz i zyskujesz

   Renault kusi klientów przyjemnymi dla portfela ofertami. Jedną z nich jest ubezpieczenie o wartości już od 3,9% ceny samochodu. Francuska marka oferuje również transport samochodu pod dom - aby ograniczyć zbędny kontakt z innymi osobami, nowo zakupiony pojazd może być dostarczony pod same drzwi. Wiele samochodów - w bardzo ciekawych konfiguracjach - dostępnych jest także od ręki u dealerów, co znacznie skraca czas oczekiwania na ten model.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Finansowanie dla każdego

   Nowe Renault Clio można zakupić korzystając z najróżniejszych form finansowania oferowanych przez markę. Klienci indywidualni mają do wyboru dwa rodzaje kredytu. Oferta Easy Box pozwala na uzyskanie niskich rat, co ułatwia zakup pojazdu. W przypadku tej opcji Renault dopłaca do wkładu własnego, co obniża koszt zakupu samochodu. Kredyt Flexi umożliwia natomiast zarządzanie wysokością raty. Dzięki temu możemy przykładowo przyspieszyć spłatę naszego pojazdu przy sprzyjających okolicznościach.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Jest także opcja dla firm

   Zakup samochodu na firmę nie jest wyzwaniem. Renault proponuje tutaj dwie oferty dla biznesu. Pierwsza z nich to leasing 103% na trzy lata, gdzie pierwsze trzy raty są przesunięte w spłacie o trzy miesiące. Za auto zapłacimy więc dopiero po wakacjach. Drugą propozycją jest klasyczny leasing 101%. W tym przypadku wysokość raty i długość finansowania jest indywidualnie dopasowywana do oczekiwań przedsiębiorcy.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
autor

*** ***

REDAKCJA

Więcej o: