Samochód klasy premium z drugiej ręki - Mercedes wprowadza nową ofertę do sprzedaży

Pod tekstami umieszczono linki reklamowe
04.05.2020 11:22
A A A
Mercedes

Mercedes (Mercedes)

autor
open-image
Mercedes szturmuje nie tylko rynek nowych samochodów. Od niedawna możemy wybrać się do salonu niemieckiego koncernu w celu poznania oferty pewnych samochodów z drugiej ręki. Są to samochody pochodzące z pewnego źródła, po pełnym serwisie i z gwarancją, co pośród używanych pojazdów zdarza się niezwykle rzadko. Jak funkcjonuje ten mechanizm i czy warty jest uwagi?
  • Z certyfikatem

   Program nazywa się Mercedes-Benz Certified i w chwili obecnej obejmuje ponad 650 samochodów dostępnych od ręki. Znajdziemy je na specjalnie przygotowanej w tym celu platformie internetowej. Prosta wyszukiwarka pozwala odnaleźć pożądany model Mercedesa, smarta lub ten z metką AMG. Wystarczy jedynie ustalić przebieg, rodzaj nadwozia, konkretny model i datę pierwszej rejestracji. Możemy też określić kolor, rodzaj napędu i skrzyni biegów, a także lokalizację.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Gruntowanie sprawdzone

   Podstawowym wyróżnikiem programu jest wnikliwa analiza stanu technicznego każdego egzemplarza. Fachowiec ma listę punktów kontrolnych, które musi sprawdzić. Jeśli coś się nie zgadza lub nie działa, samochód nie zostanie wciągnięty na listę ofert. Ponadto, certyfikat przydzielany jest modelom, których przebieg nie przekracza 150 tysięcy kilometrów. Istotnym parametrem jest też wiek. W tym przypadku granicę wyznacza 6 lat.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Spokój przez długie miesiące

   Dzięki sumiennej weryfikacji kondycji mechanicznej i blacharskiej, nie musimy się martwić o nieprzewidziane usterki. Żeby podnieść wiarygodność każdego auta, Mercedes daje 3 miesiące gwarancji lub 3 tysiące kilometrów okresu bezobsługowego. Dopiero po tym czasie możemy zostać wezwani na rutynową kontrolę. Ważnym elementem jest też 2-letnia gwarancja z opcją przedłużenia. W tym przypadku procedura wygląda podobnie jak w nowych samochodach.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Gwarancja przechodzi na kolejnego klienta

   Co ważne, w okresie ochronnym wszelkie naprawy wykonywane są z wykorzystaniem oryginalnych części producenta. Jeśli zdecydujemy się sprzedać samochód, pakiet gwarancyjny przechodzi na nowego właściciela. Jeżeli zdarzy się awaria na drodze, też nie musimy się martwić. Mercedes oferuje całodobową pomoc zarówno na miejscu usterki, jak i w serwisie. Wówczas możemy dostać auto zastępcze na czas naprawy. Holowanie jest zawarte w gwarancji mobilności.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Błyskawiczna dostępność jazd testowych

   Kupno samochodu zawsze wiąże się z silnymi emocjami, dlatego warto skorzystać z opcji jazdy testowej. W tym celu należy się skontaktować z dealerem dysponującym wybranym egzemplarzem i umówić na praktyczne sprawdzenie modelu w warunkach drogowych. Mercedes gwarantuje dostępność tej usługi w ciągu najbliższych 24 godzin od zgłoszenia. Istotne, że nie musimy wychodzić z domu, by załatwić wszelkie formalności. Wystarczy komputer z dostępem do internetu.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Atrakcyjne finansowanie

   W przypadku aut z certyfikatem, możemy też skorzystać z atrakcyjnej formy finansowania. Leasing z niską ratą miesięczną umożliwia dopasowanie do indywidualnych preferencji długości programu i wysokości wkładu własnego. Przejrzysty kalkulator dostępny jest przy każdym ogłoszeniu. Ponadto, w ramach rozliczenia możemy zostawić dotychczasowe auto. Ekspert oceni jego stan i przedstawi fachową wycenę, która zmniejszy kwotę na fakturze za nowy pojazd.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
autor

*** ***

REDAKCJA

Więcej o: