Te modele Hyundaia opłaca się kupić z drugiej ręki

Pod tekstami umieszczono linki reklamowe
05.06.2020 12:54
A A A
Hyundai KONA Hybrid

Hyundai KONA Hybrid (Hyundai)

autor
open-image
W salonach samochodowych możemy kupić nie tylko nowy pojazd. Oferta dealerów się rozszerza i jest skrojona na rozmaite portfele klientów. Coraz popularniejszym narzędziem staje się odkup aut od klientów, przeprowadzanie pełnego serwisu i ponowna sprzedaż używanego modelu w dobrej cenie. W wielu przypadkach z gwarancją i pełną obsługą finansową. Sprawdzamy, jak to działa w praktyce.
  • Jakość i gwarancja

   Hyundai wprowadził niedawno do oferty program Promise w ramach, którego w autoryzowanych stacjach obsługi możemy zapoznać się z ofertą samochodów odkupionych od klientów. Istotne, że każdy z pojazdów ma mniej niż pięć lat, a maksymalny przebieg wynosi 120 tysięcy kilometrów. Ponadto, auta objęte są rozszerzoną gwarancją od 2 do 5 lat i opieką - pakietem ochrony drogowej. Pomoc drogowa oferowana jest całodobowo w okresie od 24 miesięcy do 5 lat (zależnie od wybranego modelu).
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Korzystaj z ochrony

   Program pomocy drogowej zakłada ochronę we wszystkich krajach Unii Europejskiej i EFTA. Dodatkową korzyść stanowi powitalny pakiet serwisowy, w ramach którego otrzymujemy bezpłatne kontrole pojazdu i przeglądy zgodne ze standardami ASO. Oferowane auta dysponują certyfikatem jakości DEKRA. To oznacza, że każdy z nich przeszedł wnikliwą weryfikację 100 najważniejszych elementów. Dzięki temu, nie musimy obawiać się o stan techniczny.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Nie tylko napędy spalinowe

   W ostatnich latach Hyundai znacznie rozszerzył ofertę modeli z napędami ekologicznymi. Teraz, poza klasycznymi autami spalinowymi, dostępne są również hybrydy i pojazdy w pełni elektryczne. Takie również znajdziemy w programie Promise. Hybrydowe samochody ładowane z gniazdka sprawdzą się w mieście, natomiast EV poruszające się w trybie bezemisyjnym pomogą wyraźnie ograniczyć koszty nie tylko bieżącej eksploatacji, lecz również rutynowego serwisu.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Sprawdzone samochody używane

   Kolejny program sprzedaży samochodów używanych obejmuje egzemplarze w wieku od 5 do 8 lat. W tym przypadku maksymalny przebieg wynosi 160 tysięcy km. Do dyspozycji mamy auta nie tylko Hyundaia, lecz również innych marek. Założenia dla wszystkich są jednak tożsame. Dostajemy też 12-miesięczną gwarancję z opcją przedłużenia na kolejny rok, a także wsparcie pomocy drogowej na terenie całej Unii Europejskiej. Listę dostępnych pojazdów możemy przejrzeć na stronie producenta.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Przejrzysty algorytm

   Wyszukiwarka przygotowana przez producenta jest przejrzysta. Określamy markę i model oraz wybieramy rok produkcji, rodzaj napędu i widełki cenowe. Samochodów jest kilkaset i wszystkie dostępne od ręki. Naszą uwagę przykuło kilka egzemplarzy. Jednym z nich jest Hyundai i30 z 2019 roku. Ma 100-konny silnik o pojemności 1,4 litra i niespełna 22 tysiące kilometrów przebiegu. Jest też wyposażony w wiele elektronicznych udogodnień z zakresu komfortu i bezpieczeństwa, i kosztuje 53 900 zł.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Pora na SUV-a

   Kolejnym, godnym uwagi autem jest Hyundai ix35. To SUV klasy kompaktowej będący bezpośrednim poprzednikiem Tucsona. Pośród ogłoszeń znaleźliśmy wersję wysokoprężną o pojemności 1,7 litra. Ma napęd na przednią oś, manualną skrzynię biegów i rozwija moc maksymalną 115 KM. To oszczędne i wszechstronne auto. Zmieści na pokładzie 4-osobową rodzinę wraz ze sporym bagażem. Nieźle wyposażony pojazd z 2012 roku wyceniono na 36 900 złotych brutto.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
autor

*** ***

REDAKCJA

Więcej o: