Mercedes wychodzi naprzeciw przedsiębiorcom - rabaty na samochody sięgają 30 tys. zł

Pod tekstami umieszczono linki reklamowe
18.06.2019 15:33
A A A
Mercedes Vito tourer

Mercedes Vito tourer (Mercedes Vito tourer)

autor
open-image
Przedsiębiorcy stanowią o sile motoryzacyjnego rynku. Nic zatem dziwnego, że Mercedes przygotował specjalną ofertę właśnie dla nich. Rabaty są wysokie i obejmują całą flotę samochodów dostawczych niemieckiego producenta. Występują też w wersjach osobowych, które sprawdzą się też podczas codziennej, familijnej eksploatacji.
  • Mercedes Sprinter – auto dla wymagających

   Pierwsza generacja Sprintera pojawiła się na europejskich drogach w latach 90. Najnowsze wcielenie stanowi propozycję dla wymagających klientów. Kilkaset możliwości konfiguracji nie ułatwia wyboru, ale pozwala precyzyjnie dobrać pożądane elementy. Do wyboru mamy 4 długości nadwozia i 3 wysokości dachu. Najwyższy i najdłuższy Furgon przewiezie 17 metrów sześciennych ładunku o masie przekraczającej trzy tony. Długość przestrzeni ładunkowej to 471 cm.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Sprinter – dokładnie taki jak potrzebujesz

   Podwozie do zabudowy stwarza wiele możliwości: pojedyncza lub podwójna kabina oraz 3 długości pojazdu, 4 wersje silnikowe, 3 rodzaje napędu, liczne rozwiązania przeznaczone dla konkretnych branż. Ponadto, przeceniono wszystkie możliwe wersje, a rabaty sięgają 18 500 zł. Dostępne są też promocyjne programy leasingowe oraz pakiet gwarancyjny i przeglądowy.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Mercedes Citan – nie tylko do miasta

   Najmniejszy w użytkowej ofercie Mercedesa samochód występuje jako dostawczy Furgon i osobowy Tourer. Może mieć dwie długości nadwozia, a przestrzeń ładunkowa zmieści nawet 3,8 metra sześciennego. Maksymalna ładowność wynosi 707 kg. W tym przypadku mamy do dyspozycji silniki o mocy od 80 do 115 KM – wszystkie wysokoprężne. Cechują się dobrą elastycznością i niewielkim zapotrzebowaniem na paliwo.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Uniwersalny

   Citan sprawdzi się jako lekki samochód dostawczy, a także w charakterze rodzinnego auta. W 5-osobowej konfiguracji, niemiecki kombivan przekonuje licznymi udogodnieniami elektronicznymi oraz wygodnymi fotelami. Akcja promocyjna obejmuje auta z rocznika 2020, a maksymalny rabat sięga 25 tysięcy zł. Również w tym przypadku możemy liczyć na korzystne finansowanie i opiekę serwisową. Co ważne, wiele samochodów dostępnych jest od ręki u polskich dealerów.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Mercedes Vito – Na długie trasy

   Vito jest jednym z motorów napędowych koncernu i dobrym kompanem podczas długich podróży. Można go swobodnie konfigurować precyzyjnie dopasowując do indywidualnych preferencji. Dostępne są trzy warianty podstawowe: Furgon, Mixto, Tourer. Możemy wybierać spośród trzech długości. Przestrzeń ładunkowa wynosi od 5,5 do 6,6 m3. Maksymalna ładowność wynosi 1281 kg. Napęd trafia na przednią, tylną lub obie osie za sprawą manualnej lub automatycznej skrzyni.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • W dieslu siła

   Cała oferta silnikowa opiera się na wysokoprężnych silnikach o pojemności 1,8 i 2 litrów. Dostępnych jest pięć wariantów mocy. Wersja osobowa może zabrać na pokład nawet 9 osób. Auto ma 189 cm wysokości, zatem wjedzie na większość podziemnych parkinów. Jest zwrotne, a w osobowej wersji dobrze wyposażone. W ramach bieżącej kampanii obejmującej auta z 2019 i 2020 roku, kupimy Vito z rabatem sięgającym 30 tysięcy zł. Sporo aut dostępnych jest od ręki.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
autor

*** ***

REDAKCJA

Więcej o: