Wyprzedaż w Skodzie. Popularne modele możesz zamówić bez wychodzenia z domu

Pod tekstami umieszczono linki reklamowe
27.06.2020 11:53
A A A
Skoda Fabia

Skoda Fabia (Materiały prasowe)

autor
open-image
Wyprzedaże wciąż trwają i kuszą unikalnymi ofertami. Skoda proponuje świetne ceny i mnogość dostępnych od ręki samochodów. Na co warto zwrócić tutaj uwagę?
  • Sprawdzone modele

   Oferta Skody jest bogata i pozwala na dopasowanie samochodu do swoich potrzeb. W ofercie znajduje się m.in. Fabia, czy wielki i pojemny Kodiaq. Są to auta, które przyciągają miliony klientów na świecie i cieszą się świetną opinią. Co więcej, każdy z nich oferuje solidne wyposażenie. Nawet Fabia wyposażona jest w elementy zwiększające komfort podróżowania. Większe modele dorzucają do tej listy nowoczesne multimedia oraz szereg systemów bezpieczeństwa.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Auta dostępne od ręki

   Skoda oferuje ponad 1800 samochodów dostępnych od ręki. To ogromna zaleta, bowiem omija nas męczący czas oczekiwania na wymarzony samochód. Mnogość ofert to także wolność wyboru - w ofercie wyprzedaży tej marki znajdziemy wszystkie dostępne modele, do tego w wielu ciekawych konfiguracjach. Znalezienie pojazdu, który idealnie spełnia oczekiwania jest więc znacznie prostsze i mniej czasochłonne.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Wybierz bez wychodzenia z domu

   Dobrze zbudowana oferta online pozwala na łatwe przeglądanie dostępnych samochodów. Możemy tutaj nie tylko oglądać zdjęcia wszystkich aut, ale też dokładnie przeanalizować ich wyposażenie. Istnieje również możliwość porównania egzemplarzy, tak aby rozwiać wszelkie wątpliwości przy wyborze pojazdu. Tym samym zestawienie Karoqa i Kodiaqa celem podjęcia właściwej i rozsądnej decyzji to raptem kilka kliknięć!
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Oferta dla każdego

   Skoda przygotowała instrumenty finansowe, dzięki którym zakup pojazdu naprawdę staje się czystą formalnością i niczym nie różni się od zakupów online w ulubionym sklepie odzieżowym. Samochody dostępne są zarówno w leasingu konsumenckim jak i dla firm - a to pozwala na zakup nowego pojazdu przy niskim miesięcznym nakładzie finansowym. Kalkulator zdolności finansowej pozwala na zawężenie wyboru do możliwości nabywcy.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Podjąłeś decyzję? Cztery kliknięcia i auto jest Twoje!

   W tych trudnych czasach zakup samochodu bez wychodzenia z domu to rozsądna decyzja. Jeśli więc wybraliście wymarzone auto, to wystarczy wnieść opłatę rezerwacyjną (3000 zł) i wybrać sposób zakupu (leasing konsumencki lub na firmę). Potem zostaje wam złożenie wniosku leasingowego. Po akceptacji ostatnim krokiem jest przelew opłaty wstępnej i odbiór auta u wybranego dealera. Proste, nieprawdaż?
   SPRAWDŹ CENNIK
autor

*** ***

REDAKCJA

Więcej o: