Taniej już się nie da. Przyglądamy się ofercie Dacii z fabryczną instalacją gazową

Redakcja
20.09.2018 11:48
A A A
Dacia Duster (2019)

Dacia Duster (2019) (materiał promocyjny)

autor
open-image
Solidny samochód za uczciwe pieniądze, do tego tani w eksploatacji? Takiego auta szuka wiele osób, chcąc dostać możliwie najwięcej za jak najmniej. Dobrym wyborem jest w takim przypadku Dacia, oferująca nowe auta z instalacją LPG.
  • Propozycja rozsądna, czyli Dacia Logan

   Samochód ten jest jednym z filarów mocnej pozycji marki, a obecnie stanowi także podstawę jej oferty. Dacia Logan oferowana jest w dwóch wariantach - jako klasyczny sedan oraz praktyczne i pojemne kombi MCV. Ten drugi model dostępny jest także w „uterenowionej” wersji Stepway. Obydwa oferują stosunkowo przestronną kabinę i spore bagażniki - a to oznacza, że sprawdzą się zarówno jako auta rodzinne, ale także jako pojazdy do firmy.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Propozycja uniwersalna, czyli Dacia Sandero

   Dacia Sandero to nieco mniejsza siostra Logana. Samochód ten dzieli z nim niemal wszystko do słupka B - dalej jednak mamy „klasycznego” hatchbacka. Sandero to dobry wybór do miasta - jest zwrotniejszym autem, a dzięki krótszemu tyłowi łatwiej jest zaparkować taki samochód. To także najtańszy model w rodzinie Dacii i jeden z najtańszych samochodów na polskim rynku.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Propozycja praktyczna, czyli Dacia Duster

   Ten samochód to absolutna gwiazda w gamie Dacii. Druga generacja Dustera zapożyczyła co lepsze z pierwszego wcielenia i dodatkowo przyprawiła to lepszym wyposażeniem oraz mocniejszymi silnikami. Nikogo nie powinno więc dziwić, że samochód ten jest hitem i stanowi najczęściej wybierane auto wśród klientów indywidualnych. Dużym atutem jest też cena, która nawet w topowej specyfikacji nie przekracza obecnie 85 000 zł.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Dlaczego warto pomyśleć o Dacii z LPG?

   Skoro wybieramy rozsądny samochód, to warto pomyśleć o rozsądnych kosztach użytkowania. Dacia oferuje instalację LPG w silniku 1.0 TCe, który generuje 100 KM. Oznacza to, że dynamika jest tutaj na wysokim poziomie, a koszt przejechania 100 kilometrów będzie znacznie niższy. Co więcej, dopłata wynosząca zaledwie 1000 zł względem wersji 1.0 TCe sprawia, że instalacja zwraca się nawet w nieco ponad jeden miesiąc!
   SPRAWDŹ OFERTĘ
autor

*** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.

Więcej o: