Co to jest Carsmile i jak działa? Sprawdzamy czy opłaca się wynajmować samochód

Pod tekstami umieszczono linki reklamowe
10.03.2020 08:38
A A A
Ford Focus Carsmile

Ford Focus Carsmile (Carsmile)

autor
open-image
Najem samochodów staje się coraz bardziej popularny. Nie dziwi zatem zainteresowanie klientów platformami, które skupiają większość marek w jednym miejscu. Sprawdzamy, jak to faktycznie działa i czy oferty tam zamieszczane są warte uwagi.
  • Jak działa platforma?

   Zasada działania platformy Carsmile jest bardzo prosta. Określamy segment i budżet, by po chwili pojawiło się mnóstwo dostępnych od ręki samochodów. Wniosek składamy online i tą samą drogą otrzymujemy decyzję. Po podpisaniu umowy, auto zostanie dostarczone pod wskazany adres lub do najbliższego salonu. W jednej racie zawiera się ubezpieczenie, dwa komplety opon, pełna opieka serwisowa, a także auto zastępcze i dostęp do panelu z bieżącymi kosztami.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Nissan X-Trail 1.3 DIG-T

   By przekonać się o skuteczności poszukiwania, postanawiamy przejrzeć popularne segmenty. Na pierwszy ogień idzie flagowy w Europie SUV Nissana. X-Trail ze 160-konnym silnikiem benzynowym niedawno przeszedł lifting. W tym przypadku ma napęd na przednią oś i automatyczną skrzynię biegów. To wystarcza, by rozpędzić potężne auto do 198 km/h. Możemy też liczyć na bogate wyposażenie. Miesięczna rata dla firm to 1139 zł netto (10 tys. wkładu własnego).
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Ford Focus 1.0 EcoBoost

   Focus to jeden z bestsellerów na europejskim rynku. W Polsce jest przebojem nie tylko pośród firm, lecz również klientów prywatnych. W promocyjnej ofercie na platformie Carsmile dostępna jest odmiana ze 125-konnym silnikiem benzynowym i manualną skrzynią biegów. W cyklu mieszanym kompaktowy Ford zużywa zaledwie 4,8 litra na 100 km. W ofercie dla firm jest dostępny za 901 zł netto miesięcznie. Umowa trwa 3 lata, a wysokość wkładu własnego to 8000 zł.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Fiat Tipo 1.4 16V

   Zyskał sympatię taksówkarzy, a także klientów prywatnych. Reprezentuje klasyczny segment kompaktowy i czuje się w nim jak ryba w wodzie. Z 95-konnym, wolnossącym silnikiem benzynowym okazuje się trwały i tani w eksploatacji. Włoski hatchback zmieści w bagażniku 440 l, a na autostradzie pojedzie 182 km/h. W cyklu mieszanym zużywa 6,5 litra. Jeśli ustalimy czas trwania umowy na 3 lata i wkład własny na poziomie 6500 zł, Tipo jest dostępne za 621 zł netto.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • BMW 420i

   Szukasz limuzyny nawiązującej do coupe? Dobrze trafiłeś. Seria cztery jest jednym z filarów BMW. Auto mierzy 464 cm długości, a w bagażniku zmieści 1300 litrów pakunków. Pod maską 2-litrowy motor benzynowy o mocy 184 KM. Do setki przyspiesza w 8,1 sekundy i zużywa średnio 6,5 litra. Dość bogatą wersję wyceniono na 1313 zł netto/msc. przy 3-letniej umowie. W cenie abonamentu opieka serwisowa, dwa komplety opon i dostarczenie auta w sposób bezdotykowy pod nasz dom.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
autor

*** ***

Redakcja

Więcej o: