Przeglądamy ofertę Mercedesa GLC. Czy warto wybrać wersję Coupe?

redakcja
01.12.2018 10:43
A A A
Mercedes GLC

Mercedes GLC (Mercedes)

autor
open-image
Jaki SUV stanowi wypadkową bezpieczeństwa, wygody i komfortu? Statystyki pokazują, że kierowcy bardzo często wybierają Mercedesa GLC, który spełnia wszystkie te wymagania. Może pochwalić się zwiększonym prześwitem i napędem na cztery koła, które są bardzo pomocne w zimowych warunkach. A dodatkowo wersja Coupe przypadnie do gustu osobom ze sportowym zacięciem.
  • Zmiany wizualne

   Mercedes GLC niedawno przeszedł facelifting. Przeprojektowanie lamp LED-owych, zmiana końcówek wydechu i ostrzejszy wygląd ujednoliciły go z resztą gamy. Długość, szerokość i wysokość wynoszą odpowiednio 4655, 1890 i 1644 mm. Model Coupe jest o kilkadziesiąt milimetrów niższy, ze względu na bardziej dynamicznie opadający dach. Automatycznie otwierany bagażnik oferuje 550 l w wersji GLC, i 500 l w wariancie Coupe.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Szeroki wybór silników

   Producent oferuje wiele wariantów silnikowych. Najmniejszy wysokoprężny motor 200 d generuje 163 KM, natomiast benzynowy GLC 200 - 197 KM. Średnie zużycie paliwa dla wspomnianych modeli wynosi odpowiednio 6,9 - 5,8 l/100 km oraz 8,7 - 7,8 l/100 km. Dla osób lubiących dynamiczną jazdę powstała najmocniejsza wersja GLC - AMG 63S. W tym modelu pod maską mamy do dyspozycji, aż 510 KM, a do 100 km/h przyspieszamy w 3,8 sekundy.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Funkcjonalność i bezpieczeństwo

   Mercedes GLC to auto rodzinne. Wewnątrz znajdziemy sporo schowków i skrytek. Uwagę przykuwa odnowiona kierownica, przy pomocy której wygodnie sterujemy większością urządzeń pokładowych. Standardowe pokrętło zastąpiono touch padem, a multimedia mogą być wyświetlane na 10,25 calowym ekranie dotykowym. W zależności od wybranej wersji wyposażenia do dyspozycji mamy liczne systemy niwelujące ryzyko wystąpienia kolizji.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Systemy bezpieczeństwa

   Za pewność za kierownicą Mercedesa GLC odpowiadają m.in.:

   - aktywny asystent parkowania z kamerą 360,
   - reflektory MULTIBEAM LED,
   - asystent zmiany pasa ruchu,
   - napęd 4MATIC,
   - układ DYNAMIC BODY CONTROL z regulacją amortyzatorów.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Sztuczna inteligencja

   System multimedialny MBUX to sztuczna inteligencja. Asystenta podróży aktywujemy komendą "Hej Mercedes". System identyfikuje się z właścicielem i uczy jego głosu i nawyków. Po pewnym czasie prosząc o wykonanie połączenia telefonicznego z wybraną osobą wystarczy, że wypowiemy jej imię. System MBUX otrzymujemy w standardzie.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • SUV klasy premium nie musi być drogi

   Mercedes przygotował specjalną ofertę cenową. Obecnie raty leasingowe za Mercedesa GLC zaczynają się od 1 750 zł netto miesięcznie. Za wariant Coupe zapłacimy 2 009 zł miesięcznie. To jednak nie wszystko, bo producent przygotował atrakcyjną ofertę nawet na najmocniejszą wersję GLC 43 4MATIC.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
autor

*** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.

Więcej o: