Samochody na wynajem. Sprawdzamy najlepsze propozycje aut na co dzień

Redakcja
29.10.2018 09:00
A A A
Opel Corsa Carsmile

Opel Corsa Carsmile (Carsmile)

autor
open-image
Szukasz nowego samochodu z niską miesięczną ratą? Jeśli tak, warto zajrzeć na platformę skupiającą pojazdy różnych marek i segmentów. Ten wygodny algorytm umożliwia szybkie i przyjemne wyszukanie pożądanej propozycji. Do tego na bardzo korzystnych warunkach.
  • Jak to działa?

   Zasada działania platformy Carsmile jest bardzo prosta. Określamy segment i budżet, by po chwili pojawiło się mnóstwo dostępnych od ręki samochodów. Wniosek składamy online i w tą samą drogą otrzymujemy decyzję. Po podpisaniu umowy, auto zostanie dostarczone pod wskazany adres lub do najbliższego salonu. W jednej racie zawiera się ubezpieczenie, dwa komplety opon, pełna opieka serwisowa, a także auta zastępcze i dostęp do panelu z bieżącymi kosztami.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Fiat Tipo

   Ten bestseller polskiego rynku spełni oczekiwania 4-osobowej rodziny. Włoski hatchback ma 437 cm długości, a w bagażniku zmieści aż 440 litrów. W codziennej eksploatacji świetnie sprawdzi się 95-konny, wolnossący silnik 1.4. Rozpędza się do 182 km/h, a w średnim rozrachunku zużywa tylko 6,5 litra. Przy wkładzie własnym na poziomie 6 tysięcy zł i 36-miesięcznej umowie, Tipo dostępne jest za 568 złotych netto miesięcznie. Dwa komplety opon w cenie.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Ford Focus

   Najnowsze wcielenie ulubieńca klientów flotowych przekonuje nowoczesnym designem i przestronnym wnętrzem. Z manualną skrzynią, napędem na przednią oś i 125-konnym, doładowanym silnikiem benzynowym przyspiesza do setki w 11 sekund, a w cyklu mieszanym zużywa zaledwie 4,8 litra. W bagażniku zmieści nawet 1252 l, zaś o komfort dba tempomat, klimatyzacja i system multimedialny z 8-calowym ekranem. Taką specyfikację wyceniono na 858 zł netto miesięcznie.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Skoda Octavia

   Czeski hit od lat jest wiodącym modelem na polskim rynku. W wersji liftback oferuje sporo miejsca w kabinie i ustawny bagażnik o maksymalnej pojemności 1580 litrów. Pod maską pracuje nowoczesny, 150-konny motor 1.5 TSI ACT. Do setki przyspiesza w 8,2 sekundy, rozpędza się do 220 km/h i zużywa w cyklu mieszanym skromne 5 litrów. W wersji Ambiente gwarantuje dobry poziom wyposażenia. Przy wkładzie własnym na poziomie 8 tys., Octavia kosztuje 971 zł.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Ford Kuga

   Modny crossover to nie tylko dobre właściwości jezdne, lecz również możliwość zjazdu z utwardzonych szlaków i forsowania wysokich krawężników. Kuga ze 150-konnym silnikiem benzynowym sprawdzi się zarówno w mieście, jak i w trasie. Jej kufer pochłonie aż 1603 l. Auto ma ponad 4,5 metra długości i potrafi mknąć blisko 200 km/h. Z wkładem własnym na poziomie 10,5 tysiąca złotych, 36-miesięcznej umowie, wszechstronny Ford kosztuje 977 zł netto.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Opel Corsa

   Przedstawiciel segmentu B to nie tylko auto do miasta. Wygodnie się nim podróżuje również po autostradzie. Ma 402 cm długości, 175 szerokości i 148 wysokości. Rozstaw osi wynosi 251 cm. W kabinie jest sporo miejsca w dwóch rzędach, a bagażnik zmieści nawet 1120 litrów. Z 90-konnym silnikiem benzynowym Opel rozpędza się do 175 km/h. Auto oferuje nowoczesne multimedia i szereg systemów wsparcia. W 3-letnim najmie dostępne jest za 541 zł miesięcznie.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
autor

*** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.