Japońskie SUV-y na wyprzedaży. Rabat nawet 20 tysięcy złotych

Redakcja
03.10.2018 09:58
A A A
Mitsubishi ASX

Mitsubishi ASX (fot. Mitsubishi)

autor
open-image
SUV-y Mitsubishi mają ugruntowaną pozycję na rynku. Są przestronne, wyglądają nowocześnie i oferują sprawdzone oraz trwałe jednostki napędowe. Do tego dochodzi skuteczny napęd na cztery koła i atrakcyjna oferta wyprzedażowa. Sprawdzamy, jakimi argumentami przekonuje ASX, Eclipse Cross i Outlander.
  • Mitsubishi ASX

   To bestsellerowy model Mitsubishi. Każdego roku znajduje w Polsce około 2500 klientów. Po modernizacji sprzed kilku tygodni wygląda na wskroś nowocześnie. Jest jednym z największych w segmencie B, bowiem mierzy 436,5 centymetra długości, 177 szerokości i 164 wysokości. Ma w pełni LED-owe reflektory, diody do jazdy dziennej, a także solidne parametry terenowe, pozwalające jeździć po bezdrożach. Kąta natarcia wynosi 20,1 stopnia, rampowy 19, a zejścia 31,4.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Mocny silnik benzynowy i napęd na obie osie

   W segmencie B napęd na cztery koła należy do rzadkości. Mitsubishi stawia na własne doświadczenie i oferuje klientom 4x4 wraz z bezstopniową przekładnią i 2-litrowym silnikiem benzynowym o mocy 150 KM i 195 Nm. Sprint do setki trwa 10,2 sekundy. Przy okazji akcji wyprzedażowej, ASX ma teraz świetną cenę. Przeceniono większość wersji wyposażeniowych, a najwyższy upust sięga 12 tysięcy złotych. To świetna oferta, której nie warto bagatelizować.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Mitsubishi Eclipse Cross

   Eclipse Cross ma nawiązywać do najlepszych tradycji budowy napędów 4x4. Zbudowano go na wzmocnionej i skróconej platformie Outlandera. W zawieszeniu zastosowano kolumny McPhersona i tylną oś wielowahaczową. Jego nadwozie mierzy 441 centymetrów długości, 181 szerokości i 169 wysokości. Rozstaw osi wynosi 267 cm. Eclipse’a wyposażono w pełni LED-owe światła. Auto ma też charakterystyczny, ścięty tył, co ma nawiązywać do sportowych samochodów coupe.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Doładowany silnik i 4x4

   Konstruktorzy szczycą się dopracowanym układem jezdnym i nowym, zaprojektowanym dla tego modelu benzynowym silnikiem. Turbodoładowane 1.5 ma może współpracować z 6-stopniowym manualem lub skrzynią bezstopniową. Motor generuje 163 koni mechanicznych 250 Nm przy 1800 obr./min. To wystarcza, by 1,5-tonowe auto rozpędzić do setki w 10,3 sekundy. Wskazówka prędkościomierza zatrzymuje się na 200 km/h. W aktualnej promocji, auto przeceniono o 13 tysięcy zł.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Mitsubishi Outlander

   Największy w gamie SUV od lat przyciąga zwolenników wygody, przestronności i niezłej dzielności terenowej. Outlander może pochwalić się sporymi gabarytami. Ma 469,5 centymetra długości, 181 szerokości, a prześwit wynosi zadowalające 190 mm. Dzięki solidnym osłonom zderzaków i progów, można nim z powodzeniem jeździć po nieutwardzonych szlakach. O optymalne oświetlenie drogi dbają w pełni LED-owe reflektory, a na pokładzie zmieści się siedmiu pasażerów.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Napęd na cztery koła i sprawdzony silnik

   Outlander korzysta z pancernego źródła napędu. To 2-litrowa jednostka benzynowa o mocy 150 KM i 195 Nm. Wolnossącą konstrukcję można sparować z manualną lub automatyczną, bezstopniową przekładnią. Auto rozpędza się do 190 km/h i występuje w połączeniu z napędem na przednią lub obie osie. W średnim rozrachunku potrafi zużyć skromne 6,7 litra. A ramach aktualnej, ograniczone promocji, flagowy model Mitsubishi dostępny jest z rabatem sięgającym 20 tysięcy zł.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
autor

*** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.

Więcej o: