Wyprzedaż w Mitsubishi nadal trwa! Rabaty sięgają 20 tys. zł

Redakcja
17.10.2018 14:00
A A A
Mitsubishi Outlander

Mitsubishi Outlander (Mitsubishi)

autor
open-image
Wyprzedaż rocznika 2019 w Mitsubishi nadal trwa! 5 bestsellerowych modeli teraz jest dostępnych w bardzo atrakcyjnej cenie, a rabaty sięgają nawet 20 tysięcy złotych. Niezawodny ASX, przestronny Outlander, a może miejski Space Star? Wybierzcie sami!
  • SPACE STAR - MIEJSKA GWIAZDA

   Nowy Space Star zainspiruje Cię do odkrywania w Twoich okolicach wyjątkowych miejsc i atrakcji. Dynamiczna i komfortowa jazda oraz niskie spalanie pobudzą Twój apetyt poszukiwacza miejskich przygód.
   Rabat do 7 000 zł brutto SPRAWDŹ OFERTĘ
  • ASX - NIEZAWODNY TOWARZYSZ

   Czasem dobrze jest zjechać z utartych szlaków i sprawdzić, co kryje się za zakrętem nieznanej drogi. Zawsze warto mieć u boku niezawodnego towarzysza przygód. Taki jest właśnie nowy Mitsubishi ASX – mocny, pewny i niezawodny. Możesz na nim polegać zarówno w miejskiej dżungli, jak i na dalekich bezdrożach.
   Rabat do 12 000 zł brutto SPRAWDŹ OFERTĘ
  • ECLIPSE CROSS - NIEPOKORNY BUNTOWNIK

   Eclipse Cross – przełomowy samochód w historii Mitsubishi. To ukoronowanie stuletniej tradycji w produkcji samochodów i jednocześnie otwarcie jej nowego etapu. Łączy w sobie wszystko, co w Mitsubishi najlepsze: ostrą stylizację, dynamiczną jazdę i przyjazną technikę. Nie bez powodu jego kolorem jest energetyczna czerwień.
   Rabat do 14 000 zł brutto SPRAWDŹ OFERTĘ
  • OUTLANDER - PEWNY SIEBIE ŚMIAŁEK

   Z nowym Outlanderem zawsze będziesz gotów na to, co może się zdarzyć. Mocny silnik w połączeniu z nowoczesnym systemem napędu na 4 koła sprawdzą się niezależnie od warunków atmosferycznych i drogowych. Zaawansowane technologie bezpieczeństwa sprawią, że nawet najtrudniejsza pogoda stanie się tylko intrygującym wyzwaniem do pokonania.
   Rabat do 20 000 zł brutto SPRAWDŹ OFERTĘ
  • L200 - SILNE WSPARCIE

   Nowy Mitsubishi L200 to coś więcej niż pick-up - to niezastąpiona pomoc w każdej sytuacji. L200 zmieni Twój sposób patrzenia na to, jak można się przemieszczać z jednego miejsca w drugie, nawet z większym ładunkiem. Szczególnie, kiedy oprócz komfortu, liczy się użyteczność, wytrzymałość i niezawodność.
   Model dostępny w leasingu 103% SPRAWDŹ OFERTĘ
autor

*** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.

Więcej o: