Kompaktowy samochód elektryczny z rządowymi dopłatami! Co oferuje nowy Nissan Leaf?

Redakcja
09.05.2019 06:20
A A A
Nissan Leaf E+

Nissan Leaf E+ (fot. Nissan)

autor
open-image
Elektryczny Nissan Leaf to jedyny samochód kompaktowy, który mieści się z programie dopłat rządowych. Co oferuje i czy warto zwrócić na niego uwagę?
  • Przede wszystkim jest wygodny

   Największą przewagą Nissana Leafa na tle konkurentów mieszczących się w dopłatach, jest ilość przestrzeni, którą oferuje. To pełnoprawny samochód kompaktowy, zapewniający komfortowe warunki dla czterech osoby. Blisko 400 litrów pojemności bagażnika to także bezpieczny też zapas miejsca na walizki i inne podręczne rzeczy, z którymi przyjdzie nam podróżować.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Oferuje rozsądny zasięg

   Oferowany w programie dopłat Nissan Leaf zapewnia aż 270 kilometrów zasięgu na jednym ładowaniu. Do tego kierowca pod prawą nogą ma aż 149 KM i 320 Nm momentu obrotowego, co gwarantuje świetne osiągi i dynamikę porównywalną ze znacznie mocniejszymi samochodami. W Leafie obecny jest także system e-Pedal, który systemem rekuperacji przejmuje niejako rolę hamulców. W efekcie klocki i tarcze stają się elementem wymienianym bardzo rzadko.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Dobrze wygląda

   Nowy Nissan Leaf to całkowita rewolucja w porównaniu do poprzednika. Bryła tego auta stała się atrakcyjna i bardzo dynamiczna i ma w sobie wiele nawiązań do większych aut marki - takich jak Qashqai czy X-Trail. Wnętrze także znacząco poprawiono, stawiając na ciekawsze materiały i atrakcyjniejszy design. Auto też przemyślano pod kątem wygodnego ładowania. Gniazdo ulokowano centralnie z przodu, co pozwala na łatwe podpięcie pojazdu do wielu stacji.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Jest bogato wyposażony

   Nissan Leaf kwalifikujący się do programu dopłat to dobrze wyposażony wariant Acenta. Na pokładzie znajdziemy między innymi bezkluczykowy dostęp, system multimedialny z 8-calowym ekranem, system e-Pedal, tempomat z funkcją utrzymywania odległości od poprzedzającego auta czy klimatyzację automatyczną z funkcją timera, pozwalającą na zaprogramowanie jej na konkretną godzinę. Dzięki temu auto możemy nagrzać lub schłodzić przed rozpoczęciem podróży.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Jest tańszy od wielu spalinowych kompaktów

   Nissan Leaf dostępny jest już od 118 000 zł z możliwością ubiegania się o dodatkowe rządowe dopłaty. Dzięki temu jest wyjątkowo atrakcyjną ofertą w gamie pojazdów na prąd, które można kupić z takim wsparciem. Duży zasięg i zapas przestrzeni jest tutaj argumentem nie do pobicia przez wielu konkurentów.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
autor

*** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.

Więcej o: