Sprawdzamy, jaką Toyotę najlepiej wybrać do miasta

Redakcja
07.09.2018 12:40
A A A
Toyota Aygo

Toyota Aygo (Toyota)

autor
open-image
Szukasz auta do miasta, które jednocześnie dobrze sprawdzi się w trasie? Toyota ma dla Ciebie korzystną propozycję. To nie tylko klasyczne modele, lecz również funkcjonalne i nowoczesne. Sprawdzamy, na których japońskich bestsellerach warto się skupić.
  • Toyota Aygo

   Zwinna, bogato wyposażona i dynamiczna. Toyota Aygo jest jednym z najciekawszych samochodów w swoim segmencie. Jest barwna, oryginalna i wyraźnie odcina się od konserwatywnej konkurencji. Ma 346,5 centymetra długości, więc wszędzie się zmieści i łatwo nią manewrować w zatłoczonych uliczkach. Auto można wyposażyć w 15-calowe aluminiowe obręcze i zdecydować się na jeden z 7 wyrazistych lakierów. Toyota dostępna jest jako 3- lub 5-drzwiowy hatchback.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Solidna jednostka napędowa

   Miejska Toyota korzysta ze sprawdzonego źródła napędowego. Litrowy silnik generuje 72 KM i gwarantuje dobre osiągi. Może współpracować z manualną lub automatyczną skrzynią biegów. W cyklu miejskim może zużywać zaledwie 4,8 litra benzyny na 100 kilometrów. Spełnia najnowsze, rygorystyczne normy emisji spalin i cechuje się niskim poziomem emisji CO2. Jest to model idealny nie tylko do miasta, lecz również w spokojnej trasie.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Korzystna propozycja

   Aygo jest jednym z najciekawszych i jednocześnie najpopularniejszych samochodów w swoim segmencie. Oferuje bogate wyposażenie, szerokie możliwości personalizacji i bezawaryjne źródło napędu. Ponadto auta z rocznika 2019 bardzo korzystnie wyceniono. Wiele samochodów dostępnych jest od ręki, ale warto się pospieszyć, bo ich ilość jest ograniczona.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Toyota Yaris

   To jeden z najbardziej wszechstronnych samochodów segmentu B. Nie tylko z uwagi na przestronne i funkcjonalne wnętrze, lecz również wiele rodzajów siły napędowej. To jednak początek długiej listy zalet. Najnowszy Yaris ma 394,5 cm długości i może pochwalić się maksymalną pojemnością bagażnika na poziomie 1119 litrów. Dzięki temu z powodzeniem przewieziemy nawet większe przedmioty. Pakowanie bagażu ułatwia niski próg i szeroki otwór załadunkowy.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Mocne i oszczędne silniki

   Kolejną zaletę stanowi szeroka paleta jednostek napędowych. Benzynowe, wolnossące, są niemal bezobsługowe. Podstawowy silnik ma 72, zaś mocniejszy - 111 koni mechanicznych. Najciekawiej prezentuje się wariant hybrydowy. Elektryczno-spalinowy tandem dysponuje mocą 100 KM. Z uwagi na motor elektryczny, cechuje się świetną elastycznością. Przekonuje też znikomym zapotrzebowaniem na paliwo. W średnim rozrachunku może zużywać skromne 4,7 litra.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Bogate wyposażenie w rozsądnej cenie

   Yaris sprawdzi się nie tylko w mieście, lecz również na autostradzie. W standardzie ma wiele elektronicznych udogodnień i systemów wsparcia kierowcy. Długa jest też lista pakietów wyposażenia istotnie wpływających na komfort i bezpieczeństwo. Dodatkowo możemy liczyć na bardzo okazały rabat wynoszący aż 5 tysięcy złotych. Propozycja obejmuje auta z rocznika 2019 i jest ograniczona.
   SPRAWDŹ CENNIK
autor

*** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.

Więcej o: