Przejrzeliśmy oferty aut na abonament. Są SUV-y, marki premium i praktyczne kompakty. Którego opłaca się wynająć?

redakcja
28.08.2018 10:36
A A A
Mercedes CLA

Mercedes CLA (Mercedes)

autor
open-image
Leasing to coraz chętniej wybierany produkt finansowy. Abonament się po prostu opłaca, bo niewielka rata miesięczna pozwala na użytkowanie nowoczesnego, dynamicznego i bezpiecznego samochodu. Ciekawą ofertę ma Carsmile. Przejrzysty kalkulator i szeroki zasób aut z różnych segmentów pozwala błyskawicznie dopasować pojazd do własnych potrzeb. Przedstawiamy kilka przykładów.
  • Jak to działa?

   Mechanizm jest bardzo prosty. Wybieramy pożądany segment samochodów i wybieramy spośród setek ofert. To nie tylko silniki, lecz również wyposażenie i dodatkowe pakiety w postaci serwisu, kompletu kół zimowych, ubezpieczenia oraz atrakcyjnego pakietu assistance. Następnie ustalamy czas trwania leasingu (do 60 miesięcy), wkład własny i wartość wykupu. W wielu przypadkach decyzja zapada online przy minimum koniecznych formalności. Oto najciekawsze oferty.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Nasze kryteria

   Korzystając z prostego algorytmu i popularności leasingu przyjęliśmy popularne pośród klientów kryteria. Wybraliśmy leasing jako formę użytkowania i ustaliliśmy czas trwania umowy na 4 lata. Auto będzie służyć w firmie, a wartość wkładu własnego wynosi 6500 złotych. Po tym okresie możemy zdecydować się na kolejny samochód oddając dotychczasowy do dilera lub go wykupić. Program jest bardzo elastyczny, a auto szybko może trafić pod nasze drzwi.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Seat Leon 1.0 TSI Style

   Leon jest motorem napędowym hiszpańskiego koncernu. Projektantom udało się stworzyć wyjątkowo atrakcyjny samochód z nowoczesnymi technologiami pod maską i w układzie jezdnym. Wybraliśmy wersję z litrowym silnikiem benzynowym o mocy 115 KM. Wespół z manualną skrzynią biegów przyspiesza do setki w 9,8 sekundy i rozpędza się do 195 km/h. Ma funkcjonalne wnętrze i bagażnik zdolny zmieścić nawet 1210 l. Wersja Style dostępna jest za 956 zł netto miesięcznie.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Mercedes CLA 7G-DCT

   CLA to jeden z najmłodszych samochodów w ofercie Mercedesa. Kompaktowy Shooting Brake ma 481 cm długości i komfortowe, nowocześnie urządzone wnętrze z bogatym wyposażeniem. To między innymi zaawansowane multimedia z 10,1-calowym ekranem, LED-owe reflektory, skórzana tapicerka, czy kamera cofania. Wraz ze 163-konnym silnikiem benzynowym auto przyspiesza do setki w 8,4 sekundy. Miesięczny koszt użytkowania praktycznego auta premium wynosi 2397 złotych.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • BMW 318d Advantage

   Najnowsze wcielenie serii 3 to na wskroś nowoczesna konstrukcja. Z 2-litrowym dieslem świetnie sprawdzi się zarówno w mieście, jak i długiej trasie. Ma 150 KM przekazywanych na tylną oś. Sprint to setki trwa zaledwie 8,3 sekundy, a prędkość maksymalna wynosi 224 km/h. 471-centymetrowa limuzyna ma na pokładzie bogaty zestaw opcji podnoszących komfort i bezpieczeństwo. W programie Carsmile można użytkować BMW już za 1996 zł netto miesięcznie.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Ford Kuga 1.5 EcoBoost Titanium

   Wszechstronny, niemiecki SUV z napędem na przednią oś i nowym w gamie silnikiem o pojemności 1.5 litra. Takie połączenie ma sens, zwłaszcza w bogatej konfiguracji wyposażeniowej. Do dyspozycji mamy 150 KM i dobrą dynamikę – 9,8 s do setki i 195 km/h prędkości maksymalnej. Z manualną, 6-biegową skrzynią zużycie paliwa wynosi 7,5 litra w cyklu mieszanym. Uterenowiona Kuga zmieści w bagażniku ponad 1600 l i można ją mieć już za 1507 złotych netto miesięcznie.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Hyundai Ioniq Hybrid Premium

   Hybryda w bogatej specyfikacji za 1629 złotych netto miesięcznie! Ioniq w bogatej wersji ma wszystko, co potrzebne do komfortowej i bezpiecznej eksploatacji. Wydajne nagłośnienie, zaawansowane multimedia i szereg systemów wsparcia kierowcy. Do tego otrzymujemy automatyczną skrzynię biegów, elektryczno-spalinowy tandem i zużycie paliwa na poziomie zaledwie 3,4 litra na 100 km. Auto przyspiesza do setki w 10,8 s i potrafi jechać do 120 km/h tylko na prądzie.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
autor

*** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.

Więcej o: