Ekskluzywny kompakt na wyprzedaży. Wyjątkowa oferta Infiniti Q30

Redakcja
30.10.2018 10:02
A A A
Infiniti Q30

Infiniti Q30 (Infiniti)

autor
open-image
Oferta Infiniti pozwala precyzyjne dopasowanie modelu do własnych preferencji. W portfolio japońskiego koncernu znajdziemy zarówno zwinne auto kompaktowe, jak i potężnego SUV-a. W ramach aktualnej wyprzedaży, rabaty sięgają zawrotnych sum. Sprawdzamy, co oferuje Infiniti Q30.
  • Infiniti Q30 – kompakt szyty na miarę

   Q30 jest najmniejszym modelem koncernu, ale jednocześnie dość sporym na tle rywali. Ma 443 cm długości, 181 szerokości i 148 wysokości. W standardzie zostało osadzone na 17-calowych kołach, ale na liście dodatków znajdziemy też obręcze o średnicy 19 cali. W przednich reflektorach wpisano w pełni LED-owe światła. Diodowe są również światła tylne, a dostępu do przestronnego i funkcjonalnego wnętrza strzeże inteligentny kluczyk.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Mocne, doładowane silniki

   Oferta Q30 bazuje na dwóch silnikach benzynowych i jednym dieslu. Mocniejsze warianty występują w połączeniu z dwusprzęgłową, 7-stopniową skrzynią i napędem AWD. Podstawowy ma pojemność 1.6 litra. Generuje 156 KM i 250 Nm. Do setki przyspiesza w 8,9 sekundy i rozpędza się do 215 km/h. Więcej emocji gwarantuje 2.0t. W tym przypadku mamy aż 211 KM i 350 Nm. Sprint do setki trwa niewiele ponad 7 sekund, a konsumpcja paliwa w cyklu mieszanym skromne 6,2 litra.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Oferta jedyna w swoim rodzaju

   Infiniti bez kompleksów walczy o klienta świetnymi właściwościami jezdnymi i bogatym wyposażeniem. Kompaktowe auto oferuje też przestronne wnętrze i wiele nowoczesnych gadżetów w postaci kamery 360 stopni, aktywnego tempomatu, czy zaawansowanych multimediów. To jednak nie koniec atrakcji, bowiem w ramach aktualnej wyprzedaży, maksymalne rabaty przekraczają 45 tysięcy złotych, a samochody dostępne są od ręki. Takiej oferty nie można zlekceważyć.
   SPRAWDŹ CENNIK
autor

*** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.