Trzy oblicza Volkswagena - ten model ma wiele zastosowań

Redakcja
29.08.2018 12:40
A A A
Volkswagen California

Volkswagen California (Volkswagen)

autor
open-image
Produkowany jest od 1950 roku. To prawdziwy, globalny bestseller o wielu twarzach. Może z powodzeniem pełnić funkcję rozmaite funkcje w firmie, rodzinnym życiu, a także podczas wakacyjnych wypadów. Poznajcie Volkswagena Transportera, którego szósta generacja właśnie przeszła gruntowny lifting.
  • Volkswagen California

   Historia Californii zaczęła się w 1988 roku. Wtedy nawiązano współpracę z niemiecką Westfalią. Auto szturmem zaczęło zalewać europejskie pola kampingowe, a właściciele stworzyli unikatową społeczność. Każde auto ma wysuwany namiot dachowy i mocną jednostkę napędową pod maską. Do tego patenty rodem z jachtów żaglowych pozwalające swobodnie organizować przestronny przedział pasażerski. Ogrzewanie postojowe jest wyposażeniem standardowym.
   SPRAWDŹ CENĘ!
  • Volkswagen Multivan

   Marka Multivan rozpoznawalna jest niemal na całym świecie. Auto od kilku dekad przyciąga jak magnes. Przede wszystkim wszechstronnością. Wewnątrz oferuje mnóstwo miejsca w trzech rzędach. Ostatnie dwa można dość swobodnie aranżować, rozkładając między nimi chociażby stolik. Ponadto, złożone oparcia tworzą łóżko. Do dyspozycji mamy też ogrzewanie postojowe, pokładową lodówkę, czy nastrojowe oświetlenie LED.
   SPRAWDŹ CENĘ!
  • Mocne silniki i napęd na cztery koła

   W gamie nowej rodziny Multivana znajdziemy mocno zmodernizowane jednostki wysokoprężne cechujące się wysoką kulturą pracy i niskim zapotrzebowaniem na paliwo. 2.0 TDI występuje w kilku wariantach i świetnie nadaje się do osobowego vana. Do tego mamy do wyboru skrzynie manualne i dwusprzęgłowe, automatyczne. Najmocniejszy diesel generuje 199 koni mechanicznych i w standardzie dysponuje napędem na cztery koła.
   SPRAWDŹ CENĘ!
  • Transporter Furgon

   Auto dostawcze jeszcze nigdy nie było tak nowoczesne. Furgon oferuje ogromną przestrzeń ładunkową, a także systemy, których jeszcze do niedawna zarezerwowane były dla samochodów osobowych. System ochrony boków auta informuje o zbliżaniu się do przeszkód niewidocznych w lusterkach. Pojazd ma też układ stabilizujący tor jazdy przy silnych podmuchach wiatru, aktywny tempomat, autonomiczne wspomaganie parkowania, a także utrzymanie auta w pasie ruchu.
   SPRAWDŹ CENĘ!
  • Zaawansowane multimedia

   Furgon stał się też na wskroś multimedialny. Duża w tym zasługa systemu z 8-calowym ekranem dotykowym wpisanym w centralny punkt kokpitu. Ma wbudowany dysk twardy o pojemności 32 GB, hybrydowe sterowanie głosem, bluetooth, dwa gniazda USB, a także możliwość połączenia z internetem. Dzięki temu, nawigacja analizuje natężenie ruchu i optymalizuje trasę. Takie rozwiązanie świetnie sprawdza się nie tylko w trasie, lecz również w mieście.
   SPRAWDŹ CENĘ!
  • Internetowa łączność

   W trasie podróż umilają zaawansowane multimedia. Dzięki przeprojektowaniu kokpitu, udało się weń wkomponować ekran dotykowy o przekątnej 9,2 cala. Błyskawicznie reaguje na polecenia użytkownika, ma dobrą grafikę i wysokie nasycenie kolorów. System łączy się z internetem, przez co nawigacja analizuje natężenie ruchu i optymalizuje trasę przejazdu. Na wyświetlacz można też przenieść ulubione aplikacje ze smartfona. Nowość stanowi również Digital Cockpit.
   SPRAWDŹ CENĘ!
  • Pełne wyposażenie kampingowe

   W standardzie dostajemy wysuwany dach, który w komfortowych warunkach mieści dwie dorosłe osoby. Podczas chłodnej nocy warto korzystać z wydajnego ogrzewania postojowego, a codzienną egzystencję uprzyjemni kuchenka gazowa, zlewozmywak, lodówka, a także wiele przydatnych schowków, szafek i uchwytów. Po przedziale pasażerskim można chodzić w wyprostowanej pozycji, a ilość udogodnień przyprawia o zawroty głowy. To rasowy kamper.
   SPRAWDŹ CENĘ!
autor

*** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.

Więcej o: