Wyraź siebie samochodem - Nissan Juke ma mnóstwo możliwości personalizacji

Redakcja
04.09.2018 13:55
A A A
Nissan Juke 2020

Nissan Juke 2020 (fot. Nissan)

autor
open-image
To jeden z największych fenomenów pośród crossoverów z segmentu B. Juke w momencie debiutu szokował stylizacją i jednocześnie błyskawicznie zjednał sobie klientów. Teraz czas na drugie, równie odważne wcielenie o szerokiej możliwości personalizacji.
  • Wyraź siebie

   Najnowsze wcielenie Juke'a wygląda nowocześnie i oryginalnie. Względem poprzednika, auto nieznacznie urosło. Ma teraz 421 cm długości, 180 szerokości i 159,5 wysokości. Wrażenie robią możliwości personalizacji. Nissan przewidział aż 26 wariantów kolorystycznych. To rozmaite kombinacje lakieru nadwozia z kontrastującym dachem. Dodatkowo, auto można postawić na 19-calowych obręczach ze stopów lekkich, a w przednie reflektory wpisać w pełni diodowe, wydajne światła.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Mała rewolucja wewnątrz

   Nissan mocno popracował nad wnętrzem. W kabinie jest przestronnie, a klient może zdecydować się na odważne połączenia kolorystyczne. System multimedialny znajduje się na szczycie kokpitu i przekonuje dopracowaną grafiką. Ekran ma 8 cali i dotykową obsługę. Nowość stanowi możliwość wydawania głosowych poleceń. Auto włączy światła lub ustawi nowy cel podróży w nawigacji. Elektroniczny kombajn współpracuje z CarPlay i Android Auto.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Systemy wsparcia

   Warto też zapoznać się z systemami wsparcia. A tych jest naprawdę sporo. ProPilot wprowadza Juke'a na kolejny poziom autonomiczności. Auto utrzyma się pośrodku pasa ruchu, a aktywny tempomat zwolni lub przyspieszy za poprzedzającym pojazdem. Auto rozpoznaje znaki drogowe i ostrzega o ruchu poprzecznym z tyłu. Wychwytuje też samochody w martwym polu, a zestaw radarów i czujników awaryjnie zatrzyma Nissana, jeśli przed nim pojawi się przeszkoda.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Mocna jednostka napędowa

   Ponadto, mamy też do dyspozycji mocną jednostkę napędową. Litrowy, trzycylindrowy motor wsparto doładowaniem. Dzięki temu, maksymalna moc sięga 117 KM, a moment obrotowy wynosi 200 Nm. Do wyboru oddano manualną, 6-stopniową przekładnię i 7-biegowy, dwusprzęgłowy automat z manetkami przy kierownicy.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Już można zamawiać

   Nissan przedstawił oficjalny cennik, a produkowane w Wielkiej Brytanii auto już można zamawiać. Juke przekonuje atrakcyjną stylizacją i wszechstronnością. Ma zwiększony prześwit i nakładki ochronne na karoserii, co ułatwi pokonywanie miejskich przeszkód. Można go swobodnie personalizować i korzystać z mocnego i jednocześnie oszczędnego silnika. 1.0 DIG-T zużywa w średnim rozrachunku zaledwie 5,9 litra.
   SPRAWDŹ CENNIK
autor

*** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.