Wymarzony Mercedes na wyciągnięcie ręki. Oferta tej marki zaskakuje

Redakcja
10.10.2018 10:50
A A A
Mercedes Klasy A 2018

Mercedes Klasy A 2018 (fot. Mercedes)

autor
open-image
W gamie Mercedesa każdy znajdzie coś dla siebie. To jedyna marka, która oferuje auta z niemal każdego segmentu - od klasycznych kompaktów, przez duże vany, aż po sportowe coupe. Co więcej, wszystkie są teraz dużo tańsze.
  • Auto kompaktowe w rozsądnej cenie? Do wyboru, do koloru!

   Kilka lat temu jedynymi kompaktowymi modelami Mercedesa była Klasa A, B i CLA. Tymczasem producent całkowicie przebudował swoją ofertę. Nowa Klasa A dostępna jest także jako atrakcyjny sedan, a CLA od razu dostało dwie wersje nadwoziowe. Co więcej, są to najnowocześniejsze modele w ofercie Mercedesa, wyposażone w takie rozwiązania jak system MBUX czy zaawansowane systemy bezpieczeństwa. A najtańsze auta można mieć już za niecałe 1000 zł netto.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • A może praktyczne kombi?

   Mercedes w ofercie ma dwa praktyczne kombi - Klasę C i E. Modele te wyróżniają się szeregiem cech, które czynią je wyjątkowo atrakcyjnymi propozycjami. Przestronne wnętrze, duże bagażniki i przede wszystkim szeroka paleta jednostek napędowych sprawia, że klienci chętnie wybierają te modele. Warto dodać, że pod maską tych samochodów znajdziemy także jednostki sześcio- i ośmiocylindrowe. Atrakcyjną Klasę C Kombi dostaniemy już za 1784 zł netto, zaś Klasę E za 2293 zł netto.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Limuzyna z gwiazdą

   Mercedes w swojej ofercie posiada aż cztery limuzyny - od Klasy A Sedan, aż po kultową Klasę S. Tutaj możemy liczyć nie tylko na dużą dozę elegancji, ale przede wszystkim unikalny charakter. Przekrój jednostek napędowych również zaskakuje. W Klasie A dostaniemy 4-cylindrowe konstrukcje, zaś na drugim biegunie stoi Klasa S, gdzie w wariancie AMG wariant z jednostką V12. Ceny? Klasę A Sedan dostaniemy od 1352 zł netto, zaś sportowego Mercedesa-AMG S 65 V12 za minimum 13 675 zł miesięcznie.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • SUV w każdym rozmiarze

   Podobnie jak w przypadku aut kompaktowych, gama SUV-ów Mercedesa rozrosła się. Ofertę otwiera GLA, które jest sprawdzonym modelem cieszącym się dużą popularnością. GLC to idealny kompromis pomiędzy ceną a wymiarami. Ci, którzy wymagają czegoś więcej, mają do wyboru nowego Mercedesa GLE - zaawansowanego technicznie i atrakcyjnego wizualnie. Na szczycie oferty pozostaje Klasa G. Najtańszego SUV-a, czyli Mercedesa GLA, można dostać już za 1256 zł netto miesięcznie.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Coupe mają się świetnie

   Ofertę aut coupe otwiera uwielbiany przez rynek Mercedes CLA, który w najnowszym wydaniu wyróżnia się atrakcyjną linią i świetnym wyposażeniem. Mamy także doskonale prezentującego się Mercedesa Klasy E Coupe, CLS-a, Klasę S Coupe czy auta z rodziny AMG - GT i GT 4-Door Coupe. Tutaj także znajdziemy przekrój atrakcyjnych wariantów napędowych - od oszczędnego silnika 1.3 w CLA, aż po Mercedesa-AMG GT R czy Klasę S w wydaniu AMG. Ceny za CLA startują z poziomu 1402 zł netto.
   SPRAWDŹ CENNIK
autor

*** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.