Bestseller w świetnej cenie. Nissan Qashqai oferuje więcej, niż myślisz

Redakcja
31.07.2018 08:55
A A A
Nissan Qashqai

Nissan Qashqai (Nissan)

autor
open-image
Nissan Qashqai od lat dumnie nosi tytuł bestsellera w kategorii kompaktowych SUV-ów. Japoński samochód nie tylko cieszy udaną stylistyką, ale także świetnym wyposażeniem.
  • Atrakcyjna sylwetka

   Nissan Qashqai wyróżnia się atrakcyjną linią pełną ciekawych ostrych załamań. Nadaje to wszystko sportowego charakteru, dzięki któremu model ten wyróżnia się na drogach i od lat przyciąga klientów do salonów tej marki. Co więcej, dzięki szeregowi opcji łatwo dopasujemy ten model do własnych potrzeb. 19-calowe felgi budują masywną sylwetkę, a efektowne światła LED wyróżniają auto na drodze.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Przyjazne wnętrze

   Jedną z największych zalet Qashqaia jest proste i ergonomiczne wnętrze, które wykończono solidnymi plastikami. Dzięki temu łatwo jest się odnaleźć za kierownicą tego modelu, a obsługa multimediów czy klimatyzacji nie wymaga studiowania instrukcji obsługi. Co więcej, crossover Nissana zapewnia także przestronne wnętrze, w zupełności wystarczające dla czterech osób.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Dopracowane silniki

   Pod maską Nissana Qashqaia znajdziemy sprawdzone i oszczędne jednostki. Dla tych, którzy poszukują benzyny, silnik 1.3 DIG-T będzie idealną propozycją. W każdym wariancie zapewnia zapas mocy, zaś wybierając topową wersję zyskujemy także szybki dwusprzęgłowy automat. Nowy diesel 1.7 dCi zapewnia z kolei bardzo niskie zużycie paliwa i świetną dynamikę w szerokim zakresie obrotów.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Wszystko, czego potrzebujesz

   W promocyjnej ofercie Nissana Qashqai staje się bardzo atrakcyjną propozycją. Wybierając bogato wyposażoną wersję, w której znajdziemy kamerę cofania, system ProPILOT (tryb półautonomicznej jazdy) czy ledowe światła możemy zaoszczędzić nawet 12 700 zł - czyli w kieszeni zostanie na paliwo nawet na cały rok jazdy.
   SPRAWDŹ CENNIK
autor

*** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.