Sprawdź swojego Volkswagena przed zimą. Atrakcyjna oferta serwisowa dla właścicieli aut tej marki

Redakcja
02.10.2018 10:39
A A A
Serwis Volkswagena

Serwis Volkswagena (Volkswagen)

autor
open-image
Zimą samochód musi pozostawać w możliwie najlepszym stanie technicznym. Trudniejsze warunki na drodze oraz niskie temperatury to wyzwanie także dla samochodu. Volkswagen dla swoich klientów przygotował atrakcyjną ofertę przeglądów mechanicznych.
  • Niech moc będzie z Tobą

   Każdy wie, że kluczowym elementem w zimie jest akumulator. Nie ma nic gorszego niż ten smutny dźwięk uruchamianego auta, kiedy już wiemy, że nigdzie nie pojedziemy. Volkswagen oferuje atrakcyjne ceny na ten element. Markowa bateria to gwarancja sprawności i niezawodności w każdych warunkach.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Spraw prezent silnikowi

   Regularna wymiana oleju to kluczowy element zapewniający pewną sprawność silnika. Jeśli zimą zamierzasz dużo podróżować (także w górach), to warto zalać do silnika świeży olej, lepiej radzący sobie przy niskich temperaturach. Tutaj mechanicy Volkswagena dobiorą to co najlepsze dla Twojego silnika.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Trzymaj się drogi!

   W zimowych warunkach dobra opona to kluczowy element bezpiecznej podróży. Nie ma co zwlekać z wymianą ogumienia - śnieg potrafi zaskoczyć w najmniej spodziewanym momencie, a poranne przymrozki bardzo nie lubią się z letnimi oponami. Specjaliści Volkswagena nie tylko wymienią ogumienie, ale także odpowiednio wyważą przygotują koła do długich podróży.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Zatrzymaj się na czas!

   Opony to jedno, ale byłyby niczym bez dobrych klocków hamulcowych. Jeśli zbliżasz się do wymiany tego elementu, to zdecydowanie zrób to jak najszybciej - wtedy będziesz mieć pewność, że Twój samochód wyhamuje na krótkim odcinku, co zapewni bezpieczeństwo Tobie i pasażerom.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
autor

*** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.