Nowe BMW w rewelacyjnej cenie? Sprawdzamy ofertę tego producenta na popularne modele

Redakcja
04.09.2018 10:08
A A A
BMW X3 (2019)

BMW X3 (2019) (BMW)

autor
open-image
Nowoczesne rozwiązania, atrakcyjny design i przede wszystkim świetne jednostki napędowe. BMW ma wiele do zaoferowania, przy czym teraz to wszystko dostępne jest w atrakcyjnej cenie.
  • BMW X1 - małe, ale praktyczne!

   BMW X1 to najmniejszy SUV producenta z Monachium. Niech Was nie zwiodą jednak wymiary tego auta, bowiem należy on do stosunkowo pojemnych samochodów. To dobry wybór dla małej rodziny - 470 litrów pojemności bagażnika w zupełności powinno wystarczyć nawet podczas dłuższego urlopu, zaś kompaktowe wymiary zwiększają komfort użytkowania w mieście.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Co więcej, BMW X1 oferowane jest z szeroką paletą jednostek napędowych, oferujących do 231 KM. Samochód ten można kupić nie wydając ogromnej sumy - przy zerowym wkładzie własnym rata miesięczna wynosi zaledwie 1280 zł netto.
   Już za 1280 PLN netto/m-c w BMW Comfort Lease SPRAWDŹ CENNIK
  • BMW X3 - klasyka gatunku

   BMW X3 to klasyczny przedstawiciel segmentu “średnich” SUV-ów. Samochód ten od lata jest jednym z bestsellerów marki i stanowi częsty wybór klientów na całym świecie. Nie ma w tym nic dziwnego - X3 zyskało wiele rozwiązań z większych modeli, z Serią 7 na czele. Czyni to z niego nowoczesne i atrakcyjne auto, które może zaoferować nawet blisko 500 KM mocy w topowym wariancie z literą M.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Ceny BMW X3, podobnie jak w przypadku X1 są bardzo atrakcyjne. Zerowy wkład własny pozwala na uzyskanie raty wynoszącej 1790 zł netto, co jest rewelacyjnym wynikiem w tym segmencie.
   Już za 1790 PLN netto/m-c w BMW Comfort Lease SPRAWDŹ CENNIK
  • BMW X4 - więcej sportowego charakteru

   BMW X4 to usportowiona wersja modelu X3. Pomimo opadającej tylnej części nadwozia nie popsuto praktyczności, a przy okazji dodano nieco więcej unikalnego charakteru temu SUV-owi. Tutaj także mamy do wyboru szereg ciekawych jednostek napędowych, w tym topową wersję X4 M, która ucieszy fanów szybkiej jazdy.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Ile trzeba zapłacić za BMW X4? Rata miesięczna wynosi tutaj 1980 zł netto przy wkładzie własnym wynoszącym zero procent. W tej cenie otrzymamy nie tylko bogate wyposażenie, ale także dynamiczny i oszczędny silnik.
   Już za 1980 PLN netto/m-c w BMW Comfort Lease SPRAWDŹ CENNIK
  • BMW Serii 5 - sprawdzona elegancja

   To zdecydowanie jeden z najchętniej wybieranych modeli tej marki. Klasyczna elegancja i sportowy charakter tworzą tutaj idealny koktajl, ceniony nie tylko przez wiele firm, ale także przez klientów indywidualnych. Nic więc dziwnego, że BMW Serii 5 wciąż uchodzi za jeden ze wzorców w tym segmencie. Tutaj także BMW przygotowało specjalną ofertę, gdzie przy zerowym wkładzie własnym rata miesięczna wynosi 2030 złotych netto.
   Już za 2030 PLN netto/m-c w BMW Comfort Lease SPRAWDŹ CENNIK
autor

*** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.