Najlepszy serwis w doskonałej cenie. Wybraliśmy 7 najlepszych ofert serwisowych Mercedesa

Redakcja
05.09.2018 15:14
A A A
Serwis Mercedesa

Serwis Mercedesa (Mercedes)

autor
open-image
Szukasz sprawdzonego serwisu w dobrej cenie? Z całą pewnością warto zapoznać się z ofertą serwisową, którą przygotował Mercedes. Wybraliśmy kilka atrakcyjnych ofert na usługi serwisowe, w dobrych cenach. Co więcej, można zarezerwować wizytę serwisową online w kilku prostych krokach. Zobaczcie sami!
  • Przegląd zimowy

   Kontrola najważniejszych podzespołów samochodu, które mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo i komfort użytkowania pojazdu w sezonie jesienno-zimowym. Usługa obejmuje m.in.: sprawdzenie układu hamulcowego, płynów eksploatacyjnych, oświetlenia, kół, podwozia i wycieraczek.
   od 99 PLN SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Dezynfekcja klimatyzacji

   Profesjonalna dezynfekcja klimatyzacji Twojego Mercedesa
   od 299 PLN SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Przegląd A

   W ramach usługi Przegląd A wykwalifikowany personel dokona kompleksowego sprawdzenia pojazdu, które obejmuje kontrolę poziomu płynów eksploatacyjnych, oświetlenia, stanu przedniej szyby, wycieraczek, a także wymianę oleju silnikowego wraz z filtrem. Przegląd A pozwala utrzymać gwarancję mobilności (lub odzyskać ją w przypadku utraty).
   od 542 PLN SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Przegląd B

   W ramach usługi Przegląd B personel dokona kontroli wszystkich istotnych podzespołów samochodu. Oprócz czynności objętych przeglądem A, przegląd B obejmuje: Wymianę filtra kabinowego, sprawdzenie widocznych części silnika pod kątem ewentualnych uszkodzeń i wycieków, sprawdzenie stanu okładzin hamulcowych na obu osiach, kontrolę stanu podwozia pod kątem ewentualnych uszkodzeń i wycieków, sprawdzenie luzów w zawieszeniu i układzie kierowniczym.
   od 790 PLN SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Wymiana przednich klocków hamulcowych

   Oryginalne przednie klocki hamulcowe Mercedes-Benz zapewnią, że Twój pojazd zatrzyma się w najbardziej krytycznej sytuacji.
   od 466 PLN SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Wymiana tylnych klocków hamulcowych

   Oryginalne tylne klocki hamulcowe Mercedes-Benz zapewnią, że Twój pojazd zatrzyma się w najbardziej krytycznej sytuacji.
   od 421 PLN SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Wymiana przednich klocków i tarcz hamulcowych

   W kwestiach bezpieczeństwa nie warto iść na kompromis. Oryginalne klocki i tarcze hamulcowe Mercedes-Benz to wyjątkowo zgrany duet, który zatrzyma Twój samochód w najbardziej krytycznej sytuacji. Teraz można je wymienić w atrakcyjnej cenie.
   od 1 412 PLN SPRAWDŹ OFERTĘ
autor

*** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.