Samochody dostawcze Volkswagena na wielkiej wyprzedaży rocznika. Wybraliśmy 5 modeli z dużymi rabatami

Redakcja
10.10.2018 09:24
A A A
Volkswagen California

Volkswagen California (Volkswagen)

autor
open-image
Rozpoczęła się wyprzedaż rocznika 2019, która objęła także samochody dostawcze Volkswagena. To zdecydowanie najlepszy moment na zakup jednego z nich! Rabaty są naprawdę spore, a dodatkowo można liczyć na przeglądy za 50% ceny i ponad 2 000 aut dostępnych od ręki. Wybraliśmy 5 ofert, obok których ciężko przejść obojętnie. Zobaczcie sami!
  • Crafter Furgon

   Dla Craftera Furgona nie ma zbyt wielkich zadań. Jego wymiary są idealne dla dużych europalet lub kontenerów rolkowych. Ponadto ułatwi Twoją pracę dzięki najlepszej w swojej klasie ładowności i zabezpieczeniach ładunku.
   SPRAWDŹ CENĘ
  • Caddy Kombi

   Caddy Kombi to całkiem solidny typ. Żaden inny pojazd w swojej klasie nie łączy w sobie zmienności i elastyczności w tak doskonały sposób – będąc przy tym tak wytrzymałym. Jego wnętrze może być na życzenie rozbudowane z pięciu do siedmiu miejsc siedzących, lub w zaledwie kilku prostych krokach przekształcone w dwuosobowy pojazd z dużą przestrzenią ładunkową. Tak więc z Caddy Kombi będziesz przygotowany do niemal każdego rodzaju pracy.
   SPRAWDŹ CENĘ
  • California

   W domu czy na wakacjach, California to idealny samochód na wyjazdy i odpoczynek, z którym wszędzie poczujesz się jak w domu. Poznaj efektywne silniki, wysokiej jakości wyposażenie wnętrza, nowoczesne systemy informacyjno-rozrywkowe i systemy wspomagania kierowcy, a także innowacyjne usługi mobilne online.
   SPRAWDŹ CENĘ
  • Amarok

   Bezkompromisowy w terenie. Pełen temperamentu na asfalcie. Amarok łączy w sobie to, czego oczekujesz od ekskluzywnego i wszechstronnego pojazdu klasy premium: męski design, solidną konstrukcję i dużą moc.
   SPRAWDŹ CENĘ
  • Transporter Furgon

   Od ponad 65 lat Transporter Furgon stawia czoło najcięższym z zawodowych wyzwań. Dlatego w jego przestrzeni ładunkowej nie ma miejsca na kompromisy, jeżeli chodzi o funkcjonalność i wszechstronność. Podstawą efektywności jest w tym wypadku nieprzeciętna jakość wykonania, dzięki której samochód jest gotowy na wszelkie wyzwania. Dwie wersje rozstawu osi i trzy warianty dachowe zapewniają przestrzeń ładunkową do 9,3 m³ oraz ładowność do 1,4 t.
   SPRAWDŹ CENĘ
autor

*** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.