Oto nowy Range Rover Evoque! Teraz dostępny w atrakcyjnej cenie

Redakcja
17.10.2018 10:22
A A A
RANGE ROVER EVOQUE (2019)

RANGE ROVER EVOQUE (2019) (RANGE ROVER)

autor
open-image
Range Rover Evoque przebojem wdarł się na scenę zdominowaną przez niemieckie SUV-y. Wniósł sporo świeżości, nowoczesnych technologii i dynamiki. Teraz, zostawiając swój dotychczasowy samochód w rozliczeniu, możecie go kupić w niższej cenie. Zobaczcie, dlaczego warto go wybrać!
  • MULTIMEDIA

   Całkowicie nowy Range Rover Evoque został wyposażony w system infotainment InControl Touch Pro, oraz opcjonalnie w innowacyjny system Touch Pro Duo, wykorzystujący dwa ekrany LCD na środkowej konsoli.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • INNOWACJE

   Wewnętrzne lusterko wsteczne ClearSight oraz funkcja ClearSight Gound View ("transparentna maska”) to absolutna nowość. Lusterko z opcją cyfrowego wyświetlania obrazu zapewnia pełen widok na drogę za samochodem w wysokiej rozdzielczości. Natomiast funkcja transparentnej maski ułatwi nie tylko manewry w wymagającym terenie, ale również podczas manewrowania w mieście czy pokonywania wysokich krawężników.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • WŁAŚCIWOŚCI DROGOWE

   Idealna równowaga pomiędzy legendarnymi możliwościami terenowymi i wyrafinowaniem czyni jazdę Range Roverem Evoque prawdziwą przyjemnością. Dzięki pakietowi technologii, w tym Active Driveline7 i Adaptive Dynamics8, Range Rover Evoque zapewnia ekscytującą jazdę, niezależnie od nawierzchni i warunków.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • OFF-ROAD

   Łącząc wyrafinowanie z legendarną sprawnością w terenie, Range Rover Evoque zapewnia bezstresową jazdę nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach dzięki systemom Terrain Response 2*, Wade Sensing9 i Hill Descent Control4.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • FUNKCJE WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ

   Od przemieszczania się w ruchu miejskim po zapewnienie dodatkowych funkcji bezpieczeństwa, dostępnych jest wiele innowacyjnych technologii, zarówno w standardzie, opcjonalnie lub jako część pakietu. Każda funkcja została zaprojektowana, aby zwiększyć przyjemność z jazdy nowym Range Roverem Evoque.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • KOMFORT I WYGODA

   Wnętrze Range Rovera Evoque obejmuje nowe fotele oraz różne materiały wykończeniowe, w tym skórę licowaną, skórę Windsor, mieszanki wełny Kvadrat Premium, zamszu Dinamica® i tkaniny eukaliptusowe. Dostępne są również siedzenia regulowane elektrycznie, pamięcią ustawień, podgrzewaniem, chłodzeniem i masażem.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
autor

*** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.