Vito czy Sprinter? Porównujemy dwa praktyczne auta użytkowe z oferty Mercedesa

Redakcja
08.08.2018 13:49
A A A
Mercedes Sprinter

Mercedes Sprinter (Mercedes)

autor
open-image
Auta użytkowe z gamy Mercedes-Benz to jedne z najpopularniejszych i najbardziej dopracowanych konstrukcji na rynku. Szczególnym uznaniem cieszy się tutaj Vito oraz Sprinter. Jak dobrać te auta do własnej firmy?
  • Największa zaletą gamy użytkowych aut Mercedes-Benz jest możliwość łatwego dopasowania ich do swoich potrzeb. Każdy model występuje w wielu wariantach - od osobowych, przez dostawcze, aż po dedykowane zabudowy. Pozwala to na komfortowe stworzenie pojazdu idealnie spełniającego oczekiwania firmy i użytkownika.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Mercedes Vito to idealna opcja dla tych, którzy potrzebują większej przestrzeni ładunkowej, ale jednocześnie nie muszą mieć bardzo dużego samochodu. Dzięki różnym długościom nadwozia (od 4895 mm do 5370 mm) Vito sprawdzi się nie tylko w mieście, ale i także na dłuższych dystansach. Przestrzeń ładunkowa, która może mierzyć nawet do 6,6 m3, wyposażona jest w wiele punktów mocowania, co ułatwia przewożenie najróżniejszych przedmiotów, także tych mniej foremnych.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Sprinter oferuje jeszcze większe pole do popisu przy indywidualizacji zamawianego auta. Tutaj nie tylko możemy wybrać rodzaj nadwozia i zabudowy, ale także napęd - przedni, tylny lub na cztery koła. Różne warianty dopuszczalnej masy całkowitej (od 3 do nawet 5,5 tony) pozwalają idealnie dopasować samochód do potrzeb firmy. Należy jednak pamiętać o możliwościach kierowców, gdyż w niektórych wariantach konieczna może być już wyższa kategoria prawa jazdy.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Czasy, w których użytkowe Mercedesy były prostymi samochodami ze skromnym wyposażeniem są już dawno za nami. Zarówno Vito jak i Sprinter oferują szereg nowoczesnych rozwiązań. W obydwu modelach znajdziemy zaawansowane światła LED, które doskonale oświetlają drogę przed autem. Mamy tutaj także komplet systemów asystujących - od aktywnego tempomatu po systemy utrzymywania na pasie ruchu.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Na pokładzie Mercedesa Sprintera może się znaleźć także najnowszy system multimedialny w portfolio marki - MBUX. Posiada wbudowanego asystenta głosowego #HejMercedes, który np. pozwala głosowo obsługiwać telefon czy nawigację. Ponieważ MBUX rozumie mowę potoczną, możemy „rozmawiać” z samochodem bez konieczności wypowiadania konkretnych komend.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Mercedes przygotował specjalną ofertę, dzięki której można zakupić Vito i Sprintera w promocyjnej cenie. Teraz dostawcze Mercedesy z rocznika 2019 dostępne są z rabatem sięgającym 30 000 zł!
   SPRAWDŹ OFERTĘ
autor

*** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.