Właśnie debiutuje nowe Audi A4. Możesz nim jeździć za 1173 zł netto miesięcznie

Redakcja
04.09.2018 09:14
A A A
Audi A4 Limousine (2019)

Audi A4 Limousine (2019) (Audi)

autor
open-image
A4 w odświeżonej wersji pojawiło się niedawno na rynku. Głęboki lifting wprowadził na pokład najnowsze technologie i dynamiczne silniki. A model dostępny jest w atrakcyjnej ofercie finansowania. Zobaczcie sami!
  • Odświeżone A4

   Odświeżona stylizacja Audi może się podobać. Auto upodobniło się do większego A6 i zyskało wiele dynamicznych przetłoczeń, zwłaszcza w odmianie S4. Reflektory LED Matrix mają daleki zasięg i aktywnie sterują snopem światła, by nie oślepiać kierowców nadjeżdżających z naprzeciwka i możliwie efektywnie oświetlać drogę oraz pobocze. Limuzyna ma 476,2 cm długości, 184,7 szerokości i 142,8 wysokości. Rozstaw osi wynosi 2820 mm.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Luksusowe wnętrze

   Wewnątrz znajdziemy materiały wykończeniowe z najwyższej półki. Klient może swobodnie personalizować kolorystykę i detale. Na liście jest drewno, skóra, alcantara, a także szczotkowane aluminium. Całość można podświetlić nastrojowymi, LED-owymi listwami zmieniającymi kolory. Miejsca w dwóch rzędach jest sporo, a fotele wraz z kanapą są mocno wyprofilowane.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Zaawansowany system multimedialny

   Audi to również nowoczesne multimedia. W centralnej części umieszczono wyświetlacz o przekątnej 10,1 cala. Ma dotykowe lub głosowe sterowanie. Pojemnościowy system analizuje mnóstwo danych i działa responsywnie. Ma świetną grafikę i rozdzielczość. Współpracuje z nawigacją 3D analizującą natężenie ruchu drogowego, zestawem kamer, a także ma wbudowany dysk twardy. Zaawansowany system multimedialny łączy się z internetem, co pozwala np. śledzić pogodę.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Nowoczesne jednostki napędowe

   Pod maską znajdziemy szereg nowoczesnych jednostek napędowych. Benzynowe dysponują mocą od 150 do 246 KM. Najmocniejsze 45 TFSI przyspiesza do setki w 5,8 sekundy i rozpędza się do 250 km/h. W standardzie ma dwusprzęgłową przekładnię S tronic oraz napęd quattro.
   Oferta specjalna obejmuje także wysokoprężną wersję 35 TDI z automatyczną skrzynią S tronic. To wyjątkowo oszczędna jednostka, która sprawdzi się w dłuższych trasach.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Specjalna oferta leasingowa

   Luksusowe auto nie musi być drogie, dzięki specjalnej ofercie leasingowej dla klientów prywatnych i przedsiębiorców. Można swobodnie personalizować wygląd nowego A4 i dopasować program finansowy do własnych możliwości. Audi Perfect Lease pozwala ustalić wysokość wpłaty własnej na poziomie 0-30%, korzystać z usługi przez 2-3 lata, ustawić roczny przebieg na poziomie 10-45 tys. km, rozszerzyć fabryczną gwarancję, a na koniec umowy wykupić pojazd lub zdecydować się na kolejny.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Oferta dla przedsiębiorców - A4 już za 1173 zł netto miesięcznie

   Postanowiliśmy sprawdzić, na co możemy sobie pozwolić. Wybieramy wersję 35 TFSI z benzynowym silnikiem o mocy 150 KM i manualną, 6-stopniową skrzynią biegów. Auto leasingujemy przez 36 miesięcy, ustalamy opłatę wstępną na poziomie 5% i limit kilometrów w ciągu całego okresu trwania umowy w wysokości 30 tys. W ofercie dla przedsiębiorców, na takie A4 wystarczy 1173 zł netto/ m-ce. Warto dobrać kilka pakietów wyposażeniowych dostępnych za kilkadziesiąt zł miesięcznie.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Oferta dla przedsiębiorców

   Nie mogą też narzekać zwolennicy wysokoprężnych silników. Oczekując dynamiki i niskiego zużycia paliwa, wybieramy wersję 35 TDI z dwulitrowym dieslem o mocy 150 KM. Auto wyposażone w automatyczną przekładnię przyspiesza do 100 km/h w niecałe 9 sekund. Przy wpłacie własnej na poziomie 5 proc., kontraktowym limicie kilometrów w wysokości 30 tysięcy, 3-letnim okresie trwania umowy, dostajemy dobrze wyposażone Audi za 1411 zł netto miesięcznie. To oferta dla przedsiębiorców.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
autor

*** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.