To najlepszy moment na zakup Volkswagena! Trwa wyprzedaż rocznika 2019

Redakcja
01.09.2019 10:00
A A A
Volkswagen T-Roc

Volkswagen T-Roc (Volkswagen)

autor
open-image
To najlepszy moment na zakup nowego Volkswagena - trwa wyprzedaż rocznika 2019. Dopracowane, funkcjonalne i dynamiczne auta co jakiś czas obejmowane są atrakcyjnymi rabatami. Ten moment właśnie nadszedł. Przedstawiamy 5 modeli niemieckiego producenta na które warto zwrócić uwagę!
  • Niedościgniony Golf

   Volkswagen Golf jako niedościgniony wzorzec dla swojej własnej klasy ma jedną najważniejszą cechę: wyznacza kierunek. Inni chętnie za nim podążają. Ma wyrazistą sylwetkę i śmiało podąża w stronę przyszłości.
   RABAT 16 000 ZŁ SPRAWDŹ CENNIK
  • Robiący wrażenie Tiguan

   Obojętnie, czy wolisz puste górskie drogi czy eleganckie bulwary miejskie - Tiguan nigdzie Cię nie zawiedzie. A dzięki bogatemu wyposażeniu każda podróż nim będzie prawdziwą przyjemnością.
   Wystarczy wsiąść, by poczuć, że technologia może być intuicyjna.
   RABAT 16 000 ZŁ SPRAWDŹ CENNIK
  • Wyrazisty T-Roc

   Wyrazisty, atrakcyjny, pewny siebie, sportowy, elegancki - jest wiele przymiotników określających T-Roc'a, ale najlepiej pasuje do niego określenie "niestandardowy". Od razu czuć w nim wsparcie technologii w mieście. Do tego teraz jest dostępny z atrakcyjnym rabatem.
   RABAT 10 000 ZŁ SPRAWDŹ CENNIK
  • Niezawodny Passat

   Masz dużo zajęć, często wyjeżdżasz służbowo, a do tego musisz jeszcze sprostać wyzwaniom życia rodzinnego? Potrzebujesz niezawodnego samochodu. Passat to dużo więcej niż auto, na którym zawsze możesz polegać - jego misją jest ułatwianie wykonywania Twoich codziennych zadań. Dzięki intuicyjnie obsługiwanym funkcjom każda podróż Passatem będzie przepełniona komfortem i spokojem.
   RABAT 18 000 ZŁ SPRAWDŹ CENNIK
  • T-Cross idealny na co dzień

   Wyjątkowo utalentowany. Wybitnie kompaktowy. Ze stylistyką crossovera i funkcjonalnością sprawdzającą się w codziennym użytkowaniu. Krótko mówiąc: T-Cross to nowoczesny mistrz wszechstronności, na nowo interpretujący ducha naszych czasów.
   RABAT 4 000 ZŁ SPRAWDŹ CENNIK
autor

*** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.