Kompaktowy samochód pełen wdzięku. Nowe Renault Clio w super cenie!

Redakcja
03.07.2018 09:23
A A A
Nowe Renault CLIO

Nowe Renault CLIO (Renault)

autor
open-image
Dynamiczny profil, zmysłowe linie nadwozia, wyprofilowane linie boczne oraz nowa linia świateł z oświetleniem Full LED. Już od pierwszego spojrzenia, Nowe CLIO uwodzi swoim stylem! Dodatkowo teraz dostępne jest w super cenie - już od 499 zł miesięcznie. Zobaczcie sami.
  • Nowoczesne i komfortowe wnętrze

   Rewolucyjne wnętrze Nowego CLIO zostało całkowicie zaprojektowane od nowa, zapewniając większy komfort i przestrzeń dla wszystkich pasażerów.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Renault EASY CONNECT

   Wyszukiwanie najlepszej trasy, dyktowanie i odtwarzanie wiadomości SMS, telefonowanie i słuchanie muzyki ze swojego telefonu jest dziecinnie proste dzięki funkcji kompatybilności z Android Auto i Apple Carplay.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Bose Sound System

   Renault i BOSE opracowali innowacyjny system nagłośnienia dla Nowego CLIO, aby można było się cieszyć najwyższą jakością dźwięku płynącą z 8 głośników oraz subwoofera z technologią Fresh Air Speaker.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Maksymalne bezpieczeństwo

   Nowe CLIO otrzymało maksymalną notę 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa Euro NCAP. Korzystaj z najnowocześniejszych technologii: system pomocy w utrzymaniu na pasie, automatyczny system hamowania awaryjnego, system kontroli martwego pola i o wiele więcej!
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Największy bagażnik w swojej klasie

   Aż 391 litrów! I dzięki ruchomej podłodze bagażnika, możesz dostosować głębokość bagażnika do swoich potrzeb, a po złożeniu foteli tylnych, podłoga może być ustawiona w położeniu płaskim.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Nowe Renault CLIO już od 499 zł miesięcznie

   - z silnikiem benzynowym o mocy 100 KM
   - w bogato wyposażonej wersji Zen m.in. z klimatyzacją manualną, radiem z ekranem multimedialnym o przekątnej 7” i funkcją kompatybilności smartfona, światłami Full LED, lusterkami zewnętrznymi i szybami regulowanymi elektrycznie, kołami 16”
   - z przedłużoną gwarancją i przeglądami w ramach umowy serwisowej EASY SERVICE na 4 lata lub 60 000 km
   - specjalnym kolorem Orange Valencia wliczonym w ratę (tylko w październiku)
   SPRAWDŹ CENNIK
autor

*** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.