Nadjeżdża Land Cruiser! 6 powodów dla których warto wybrać terenowego bestsellera

Redakcja
05.09.2018 09:50
A A A
Toyota Land Cruiser

Toyota Land Cruiser (Toyota)

autor
open-image
Terenowy model Toyoty sprzedawany w 190 krajach słynie z niezawodności, ogromnej dzielności w terenie i pojemnego wnętrza ociekającego luksusem zarezerwowanym dla klasy premium. Przedstawiamy 6 powodów, dla których warto wybrać terenowego bestsellera. Najnowsza generacja Toyoty Land Cruiser nie dość, że w swojej klasie nie ma konkurencji to jeszcze jest bardzo atrakcyjnie wyceniona.
  • Bezpieczeństwo

   Toyota Land Cruiser została standardowo wyposażona w rewolucyjny zestaw systemów bezpieczeństwa aktywnego Toyota Safety Sense, które monitorują sytuację na drodze i pozwalają szybciej i efektywniej podejmować decyzje w trakcie jazdy, minimalizując ryzyko kolizji.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Off-road

   Szereg rewolucyjnych technologii zastosowanych w Toyocie Land Cruiser oferuje unikalne połączenie właściwości off-roadowych z możliwością dynamicznej jazdy na asfalcie. Zaawansowane systemy, solidna konstrukcja na ramie, napęd 4x4 z reduktorem i mechanizmami różnicowymi z blokadą pomogą wykorzystać cały potencjał samochodu w terenie.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Wszechstronność

   Toyota Land Cruiser to model, który możesz idealnie dopasować do swoich potrzeb. Holowanie przyczepy o masie około 3 ton nie sprawia żadnych problemów, a relingi dachowe ułatwiają zabranie większego bagażu. Wielofunkcyjna kabina ze składanymi siedzeniami w drugim i trzecim rzędzie daje niezwykłą swobodę aranżacji wnętrza.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Komfort

   We wnętrzu Toyoty Land Cruiser znajdziemy wyłącznie materiały najwyższej jakości. Idealnie wyprofilowane fotele sprawiają, że każda podróż będzie relaksująca. Intuicyjne rozmieszczone przełączniki dadzą łatwy dostęp do wszystkich funkcji auta. System rozrywki dla drugiego rzędu siedzeń zapewni najlepszą rozrywkę dla osób siedzących z tyłu.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Technologia

   Toyota Land Cruiser posiada wiele intuicyjnych technologii ułatwiających jazdę. system multimedialny Toyota Touch 2 z 8" ekranem dotykowym posiada możliwość zainstalowania nawigacji, kolorowy wyświetlacz TFT 4,2" między zegarami daje dostęp do najważniejszych informacji o podróży, a zegary typu OPTITRON odznaczają się dużą czytelnością.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Korzystna oferta

   Toyota Land Cruiser to niepodważalna legenda, której sława roztacza się na wszystkie kontynenty. Największą Toyotę można doposażyć w wiele ciekawych gadżetów pogrupowanych w rozsądnie wycenionych pakietach. Warto też skorzystać z korzystnego programu finansowego. Japońską terenówkę w bogatej specyfikacji wyposażeniowej można użytkować już za 2039 złotych netto miesięcznie w Leasingu SMARTPLAN.
   SPRAWDŹ CENNIK
autor

*** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.