Audi A4 Avant nigdy nie miało tyle charakteru. Sprawdzamy nową wersję tego auta

Redakcja
30.08.2018 14:24
A A A
Audi A4 Avant

Audi A4 Avant (Audi)

autor
open-image
Wyrazisty styl i nowoczesne rozwiązania - Audi ma swój sprawdzony przepis na sukces. Czym zaskakuje nowe A4 Avant? Postanowiliśmy to sprawdzić.
  • Pełne charakteru

   Stylistyka Audi na przestrzeni lat mocno ewoluowała. Nowe modele łączą charakterystyczny dla marki techniczny styl ze sportowym szykiem, nawiązującym nieco do rajdowej i wyścigowej historii tego producenta. Wystarczy spojrzeć na front nowego A4, aby znaleźć pewne nawiązania do legendarnego Ur-quattro, które wojowało asfaltach całego świata. W linii bocznej także nie brakuje mocno wyeksponowanych przetłoczeń, które podkreślają linię błotników i dodają masywności sylwetce całego auta.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Jeden z najlepiej zaprojektowanych modeli

   Większe tylne lampy wykonano z kolei w technologii LED, stosując sygnaturę świetlną z większych modeli. W ten sposób A4 Avant upodobniło się do większego brata, czyli modelu A6. Dla wielu osób będzie to duża zaleta, bowiem A6 Avant uznawane jest za jeden z najlepiej zaprojektowanych modeli tej marki od lat.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Funkcjonalność, która cieszy

   Audi A4 Avant, choć nie należy do największych wymiarowo aut w swoim segmencie, oferuje przestronne wnętrze i duży bagażnik. Standardowo mieści on 495 litrów, jednak można go powiększyć do 1495 litrów przez złożenie kanapy dzielonej w proporcjach 40:20:40. Do dyspozycji mamy także schowek pod podłogą oraz małe boczne skrytki na drobne przedmioty. W kabinie znajdziemy z kolei duże uchwyty na kubki, głębokie kieszenie w drzwiach oraz praktyczną skrytkę pod podłokietnikiem.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Technologie z wyższej półki

   Nowe Audi A4 Avant zyskało też szereg rozwiązań, zaczerpniętych wprost z większych modeli. Nowością jest zastosowanie systemu multimedialnego z dotykowym ekranem, którego obsługa przypomina wciskanie “fizycznych” przycisków, choć takowych w tym kokpicie jest mało. Cyfrowe zegary przekazują szereg informacji oraz posiadają kilka dostępnych widoków, każdy dopasuje obraz do swoich upodobań. W A4 znajdziemy także dopracowane oświetlenie LED MATRIX.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Oszczędny jak nigdy wcześniej

   Nowe Audi A4 Avant posiada nową paletę jednostek benzynowych i wysokoprężnych, które cechują się mniejszym zapotrzebowaniem na paliwo. Oferują one od 150 do 245 KM, przy czym diesle dostępne są w wariantach 136, 163 i 190 KM. Wybrane jednostki spięte są także z systemem tak zwanej miękkiej hybrydy, który pozwala na wyłączenie silnika w czasie jazdy oraz przyspiesza działanie systemu start-stop. Jest to kolejna korzyść obniżająca zużycie paliwa.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Atrakcyjnie wyceniony

   Nowe Audi A4 Avant na liście swoich zalet ma także atrakcyjne formy finansowania. Zarówno klienci indywidualni jak i firmy mogą wybrać preferencyjne oferty. Cechują się one niskim wkładem własnym oraz równie małą ratą - może ona wynosić nawet 1240 zł netto miesięcznie.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
autor

*** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.