Wybraliśmy 5 TOP ofert Toyoty, obok których ciężko przejść obojętnie

Redakcja
29.05.2018 10:57
A A A
Toyota C-HR Neon Lime

Toyota C-HR Neon Lime (fot. Toyota)

autor
open-image
Wybraliśmy 5 najlepszych ofert na wybranie modele Toyoty. W programie finansowym Leasing SMARTPLAN możemy liczyć na bardzo atrakcyjne miesięczne raty. Ich wysokość warto dopasować do własnych preferencji. Prosty i logiczny kalkulator pozwala wyliczyć wartość miesięcznej opłaty w zależności od wkładu własnego (0-40 procent), a także okresu trwania umowy (24-48 miesięcy). Na jej koniec można auto wykupić na preferencyjnych warunkach, zwrócić do salonu lub zdecydować się na kolejny model. Zobaczcie modele, na które warto zwrócić uwagę.
  • Toyota Corolla TS Kombi

   Nowa Toyota Corolla TS Kombi to ikona wszechstronności na miarę dzisiejszych czasów – stylowa, ekonomiczna, komfortowa i dająca poczuć prawdziwą radość z jazdy dzięki nowej platformie projektowej TNGA. Bez względu na to, jaki prowadzisz styl życia, możesz cieszyć się przestronnym bagażnikiem i technologią napędu hybrydowego po raz pierwszy dostępną w dwóch wersjach do wyboru.
   Rata w Leasingu SMARTPLAN już od: 785 zł/ mc netto SPRAWDŹ CENNIK
  • Toyota C-HR

   Toyoty C-HR nie sposób pomylić z jakimkolwiek innym autem. Charakterystyczna sylwetka przeniesiona wprost z modelu koncepcyjnego to esencja dynamiki i miejskiego stylu. Wyjątkowe jest również wnętrze wykonane z materiałów najwyższej jakości. Ambientowe podświetlenie LED w kabinie oraz deska rozdzielcza wyprofilowana w stronę kierowcy oferują komfort, którego oczekujesz.
   Rata w Leasingu SMARTPLAN już od: 769 zł/ mc netto SPRAWDŹ CENNIK
  • Toyota Corolla Hatchback

   Nowa Toyota Corolla Hatchback już na pierwszy rzut oka kojarzy się z prawdziwie sportową jazdą. Kompaktowa, dynamiczna linia nadwozia w stylu hot-hatch oparta na nowej platformie projektowej TNGA w połączeniu z napędem hybrydowym sprawia niezwykłe wrażenie.
   Rata w Leasingu SMARTPLAN już od: 749 zł/ mc netto SPRAWDŹ CENNIK
  • Toyota Yaris

   Toyota Yaris to niezwykle zwinny samochód miejski, którego zalet nie sposób nie docenić. Atrakcyjny wygląd i komfort jazdy w miejskich warunkach idą w parze z nadzwyczajnym bezpieczeństwem i oszczędnością spalania bez względu na wybrany silnik.
   Rata w Leasingu SMARTPLAN już od: 449 zł/ mc netto SPRAWDŹ CENNIK
  • Toyota Aygo

   Dynamiczne i zwrotne AYGO idealnie sprawdza się na miejskich ulicach i oferuje zaskakującą pakowność i komfort jazdy. Poznaj wszystkie wyjątkowe wersje wyposażenia i stwórz auto dopasowane do własnej osobowości. Zainspiruj się odważnym designem AYGO w nowym, niezwykłym kolorze Pure Orange. Wsiadaj i ruszaj przed siebie!
   Rata w Leasingu SMARTPLAN już od: 425 zł/ mc netto SPRAWDŹ CENNIK
autor

*** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.