Największy kompakt na rynku w super cenie. Skoda Octavia z rabatem 10 tys. zł

Redakcja
14.09.2018 11:42
A A A
Skoda Octavia

Skoda Octavia (Skoda)

autor
open-image
Skoda Octavia od wielu lat jest królem kompaktów na polskim rynku. Po pierwszym półroczu 2019 zajmuje pierwsze miejsce w rankingu sprzedaży z wynikiem przekraczającym 10 tysięcy egzemplarzy. A teraz dostępna z ogromnym rabatem. Zobaczcie sami!
  • Między segmentami

   Skoda jest ekspertem w projektowaniu samochodów plasujących się między segmentami. Od dwóch dekad Octavia znajduje się pomiędzy segmentami C i D. Wystarczy popatrzeć na wymiary. Liftback ma 469 centymetrów długości i 181,5 szerokości. Zaledwie 18 cm mniej od Mazdy 6 i o 6 cm więcej od Renault Megane Grandcoupe. Podobnie przedstawia się sytuacja w odmianie kombi. Octavia ma 466 cm długości, co jest wynikiem lepszym od Kii Ceed o 6 cm.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Przestronność i wysokiej klasy materiały wykończeniowe

   Kolejny aspekt stanowi kabina. W dwóch rzędach jest sporo przestrzeni dla kompletu dorosłych pasażerów. Fotele można wyposażyć w podgrzewanie, a także elektryczną regulację z pamięcią ustawień. Z plecami podróżujących znajduje się ogromny kufer o pojemności 610 litrów (kombi). Po złożeniu asymetrycznego oparcia, możliwości przewozowe Skody rosną do 1740 litrów! Wspomniana Mazda 6 w rodzinnej wersji zmieści 522-1664 l, a to przecież przedstawiciel segmentu D.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Mocne jednostki napędowe

   Poza funkcjonalnością i imponującymi rozmiarami przedziału pasażerskiego, Octavia ma też mocne jednostki napędowe i dobre właściwości jezdne. Pod maską znajdziemy silniki o mocy od 115 do 245 koni mechanicznych. Niewielu konkurentów może pochwalić się równie szeroką paletą. Ponadto, są łączone z napędem na przednią lub obie osie. Klient może też zdecydować się na automatyczną, dwusprzęgłową, 7-stopniową przekładnię. 1.6 TDI o mocy 115 KM zużywa zaledwie 4,8 litra na 100 km.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Takiej oferty nie można lekceważyć

   To nie koniec atrakcji. W ramach wakacyjnej akcji promocyjnej, Octavia dostępna jest z rabatem sięgającym 10 tysięcy złotych. Dodatkowo można zyskać pakiet przeglądów o wartości 2450 zł za jedyne 299 zł.
   SPRAWDŹ CENNIK
autor

** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.

Więcej o: